Strona 12 z 98 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 972
  1. #111
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    wlasnie kazdy osrodek pokerowy powinien kilka free egzemplarzy dostac co miesiac do klubow w ktorych sa organizowane pokerowe rozgrywki cykliczne

  2. #112
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    bedzie mozna kupic 1 numer w emiku i jak tak to kiedy???
    moze wreszcie cardlayer by odpowiedzial

  3. #113
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    a co myslisz o trzecim poscie nad Twoim ;>?

  4. #114
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    wg mojej inteligencji tam nie ma napisane czy ten numer bedzie mozna kupic w emiku i kiedy ale mozliwe ze jesetem za malo inteligentny

  5. #115
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    ale mozliwe ze jesetem za malo inteligentny

    Mozliwe

    Ja to odczytuje tak ze zgodnie z zapowiedziami w empiku bedzie mozna dostac przyszly numer jednak poniewaz jest to poprzedzone slowami Mam nadzieje tzn ze to nie jest w 100% pewne a skoro kolejny numer nie jest pewny to tym bardziej pierwszy

    No i skoro zapowiedz jest ze nastepny numer bedzie dostepny w empiku to dosyc jasno wynika z tego ze do pierszego numery nie bedzie takiej mozliwosci

  6. #116
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    252
    Pisalem juz o tym w innym watku ale chcialbym pochwalic jeszcze raz i4poker za to ze ufundowali dla swoich graczy prenumerate Card Pleyer Polska.Dostalem ja rano i musze powiedziec ze naprawde fajnie zrobiona ta gazetka!!
    A artykul o tilcie jest dobry ....cha cha cha!!
    Pozdro

  7. #117
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    285
    "Wszystkie prenumeraty krajowe opłacone wczoraj i dzisiaj są już w drodze. To, jak szybko otrzymacie pierwszy egzemplarz, zależy tylko od Poczty Polskiej."

    To post cardplayer polska z 21 marca.

    Ja jeszcze gazetki nie otzymalem mimo ze oplacilem roczna prenumerate 19 marca, wyslalem screena itd.

    Rozumiem ze moze byc to wina poczty polskiej ale skad moge miec ta pewnosc skoro z CardPlayer Polska nie ma absolutnie zadnego kontaktu!!!

    Na maile nie odpisuja a jedyny kontakt telefoniczny ktory byli łaskaw do siebie podac do jakis numer londynski (!!!) Chyba nie oczekuja ze bede do nich dzownil z zapytaniem czy czasem nie zapomnieli wyslac mi teo numeru.

    Rozumiem ze panowie c CP dopiero staruja w naszym kraju ale odpisac na maila chyba nie jest trudno.

    Jesczze nie widzialem tej gazety na oczy a juz powoli zaluje ze sie skusilem na prenumerate.

    Czy przedstawiciel tej gazety moglby laskawie jakos mnie powiadomic czy paczka od mnie zostala wyslana, bo szczerze mowiac nudzi mi sie codziennie od tygodnia sprawdzac skrzynke listowo, tylko po to by przekonac sie ze jest pusta.

  8. #118
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    252
    W liscie dolaczonym do gazety jest wiadomosc ze jest to prezent z okazji roku dzialalnosci i4poker na rynku polskim.Jest rowniez napisane ze znalazlem w gronie ich "kluczowych" klientow i z tego powodu funduja ten prezent.
    Ja niczego nie zamawialem.
    Pozdrawiam

  9. #119
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Kamyk czym sobie zasluzylem na znalezienie sie w gronie kluczowych graczy?

  10. #120
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    To takie marketingowe stwierdzenie tylko