Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 63
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    Dzisiaj na 10/20 takze nie zabraklo tekstow w stylu welcome to poland
    p.s. Owner give me my chips

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Malta
    Posty
    627
    Ja wlasnie wrocilem do hotelu I naprawde wrazen i przygod co niemiara.
    Udalo mi sie pograc dzisiaj stolik Omaha z Marcelem Luske , naprawde albo jest tak dobry, albo ma takiego farta. Na szczescie po przegraniu z nim bardzo duzej puli, Marcel poszedl co zjesc. Minimalny buyin kilka all-inowych partii i schodze ze stolu z ladnym plusem (zanim Luske wroci, bo z takim stakiem, nie mam ochoty z nim walczyc )

    Zaraz potem probuje swoich sil na 10/20 ale 6 graczy to mega-murki. Slow playow mi top pary i po ok. 2 rebuyach (minimalnych ofcozz) stwierdzam ze nie ma co z nimi tu grac. Zapisuje sie na stolik omaha oraz DC.

    Po dosc dlugim oczekiwaniu, zarobiony Tesserac zwalnia mi miejsce . Niestety na stoliku znow przegrywam bardzo duza pule - Omaha Ad5dA6 , flop TdKdx. Zagrwam za bet a na raise, odpowiadam all-in. Set kroli sie utrzymuje i dziekuje za gre

    Trudno. Nie zaluje jednak ze pogralem troche na tym stoliku, bo ucialem sobie dluzsza pogawedke z Peterem Roche. Jest to pro player oraz m.in. udzialowiec duzego kasna w Dublinie i do niedawna wlascicielem strony allinpoker.com
    Peter opowiada mi m.in. swoj bad bead z Teseraciem.
    JT na rece vs AA naszego Karola.
    2 flopy:
    1) QKA
    2)89x (nie pamietam dokladnie, ale open ended) i Karol zgarnia oba flopy.
    Ponadto dowiaduje sie, ze w Barcelonie i Kopenhadze EPT sie raczej nie udalo, nie bylo takiej atmosfery..co jeszcz, opisze pozniej, bo zaraz na sniadanko.

    Najciekawsza jednak moja historia, miala miejsce ok 5.30
    Wyjalem ostatnie 500 z portfela (mysle coz...po turnieju Omaha, trzeba wracac do domu, dobrze ze zostalo na pociag :P). O 6 okazalo sie ze caly dzien zakonczylem jeszcze na niewielkim PLUSie. Wielkie WOW .

    Ogolnie atmosfera jest niesamowita. Nie chodzi tutaj o wygrane ale o atmosfere ktorza Tworza gracze i obsluga kasyna. Ok 2 w nocy zaczynaja sie bardzo agresywne szalone gry . Jak dla mnie niesamowity swiat pokera

    Dodam jeszcze, ze na stoliku 250/500 Andy Black mial ok 400k. Raz widzialem jego bet na flopie za 50k, zreszta wiecej chyba wie Amazonit (good friend Black'a). Co ciekawe od Petera dowiedzialem sie, ze Andy wczoraj poplynal i dzis graz z pozyczonej kasy wlasnie od Roche. Oczywiscie Black zwielokrotnil zainwestowane w niego pieniadze.

    Lece na sniadanie i spac,
    Bye

    P.S. prawiczek, try to take it
    Ostatnio edytowane przez ownerek ; 17-03-2007 o 06:26

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    lubleen
    Posty
    240
    Cytat Zamieszczone przez ownerek Zobacz posta
    No i najciekawsze rozdanie wieczoru. Bober raise, Bardzo Agresywny Skandynaw potęzny raise ponad 2k.
    Krótki komentarz Szalonego Bobera "pojeb... będzie mnie podbijal" all-in. Patrze z niedowierzaniem w karty Boberka i widze potężne K2o :P.
    Skandynaw call. Flop niski, ale z "2" i nasz reprezentant zeruje goscia.
    Komentarze ze stolu "Welcome to Poland" i wsciekły Szwed ucieka pożalić się, jakie to świry u nas graja.
    bylem, widzialem.. gh bober..

  4. #14
    Krótki komentarz Szalonego Bobera "pojeb... będzie mnie podbijal" all-in. To tylko podtwierdza , że poniosły go emocje ,a nie inteligentne zagranie . Jeśli podoba się Tobie taka gra , to bardzo fajnie . Mam nadzieje , że będzie więcej takich graczy jak Ty i On . O wiele lepsi gracze będą mieli na kim kaske robić ( w tym ja ).

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    haha

    --
    a co do 250/500 to ile osob gralo? i kto oprocz andy blacka?

  6. #16
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    152
    Cytat Zamieszczone przez adrianos999 Zobacz posta
    Krótki komentarz Szalonego Bobera "pojeb... będzie mnie podbijal" all-in. To tylko podtwierdza , że poniosły go emocje ,a nie inteligentne zagranie . Jeśli podoba się Tobie taka gra , to bardzo fajnie . Mam nadzieje , że będzie więcej takich graczy jak Ty i On . O wiele lepsi gracze będą mieli na kim kaske robić ( w tym ja ).
    Hahahahahaha zabil mnie ten post. Zapraszam do gry z Bobrem, to zarobisz toche kaski.

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    118
    Cytat Zamieszczone przez ManYac Zobacz posta
    Hahahahahaha zabil mnie ten post. Zapraszam do gry z Bobrem, to zarobisz toche kaski.

    true, true

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    elegancko
    ciekawy byl tez kometarz jak bober wygral allina na flopie za 1k z Q5 na QT Jacka Danielsa flop Qxx bober trafia rr strita do piatki, "jak mogl nie cisnac z top para i straight drawem " ale ogolnie jak to powiedzial Andy Black Bober jest weak tight

  9. #19
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    162
    hehee no ja wrocilem czoraj z wawy,oglnie wrazen cała masa, nie da sie tego wszytskiego napisac.250/500? gralo kilku andersen ,Loden inne jakies grube ryby, raz fajny pocik Lodena, 200k zl


    ehhhh masage therapist....bedzie mi sie śniła

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    113
    Cytat Zamieszczone przez 1kino1 Zobacz posta
    elegancko
    ciekawy byl tez kometarz jak bober wygral allina na flopie za 1k z Q5 na QT Jacka Danielsa flop Qxx bober trafia rr strita do piatki, "jak mogl nie cisnac z top para i straight drawem " ale ogolnie jak to powiedzial Andy Black Bober jest weak tight


    chyba niemozliwe zeby Bober wyszedl tam na plus ? : )