Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 55
  1. #1
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    328
    Witam
    Chciałbym zauważyć że minęło już 2 tygodnie od momentu w którym zająłem 2 miejsce w lidze Silesia By Betsson i nie otrzymałem jeszcze wpłaty na konto internetowe Betsson 30$ W zeszłym tygodniu wygrałem więc należy mi się również 50$ którego nie ma podobnie. Wszystkie inne poker roomy wypłacają wygrane w teminie 4-6 dni a co z Betsson?? Kiedy moge liczyć na wpłynięcie wygranych na konta??
    Proszę o odpowiedź
    Z poważaniem
    Grasz Betsson --> Kadziel

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    328
    Proszę Betsson Polska o odpowiedź na moje zapytanie.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Milo chyba teraz siedzi w Wawie na EPT, więc może nie mięc czasu na odpowiedź.

    Dave

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    nawet na pewno boch go wczorej spotkol

  5. Cytat Zamieszczone przez Kadziel Zobacz posta
    Witam
    Chciałbym zauważyć że minęło już 2 tygodnie od momentu w którym zająłem 2 miejsce w lidze Silesia By Betsson i nie otrzymałem jeszcze wpłaty na konto internetowe Betsson 30$ W zeszłym tygodniu wygrałem więc należy mi się również 50$ którego nie ma podobnie. Wszystkie inne poker roomy wypłacają wygrane w teminie 4-6 dni a co z Betsson?? Kiedy moge liczyć na wpłynięcie wygranych na konta??
    Proszę o odpowiedź
    Z poważaniem
    Grasz Betsson --> Kadziel
    Witam,
    Bonusy za ostatnią ligę nie są jeszcze wypłacone - jak slusznie ktos zauwazył, z powodu EPT - postaram się to jednak dziś załatwić.
    Zaległe bonusy musisz reklamowac u organizatora ligi - mogę tylko dodać, że bonusy za turniej sprzed dwóch tygodni są już dawno wypłacone.
    Porozmawiaj z Tomrootem ..

    pzdr
    Milo

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    ano nie sa wyplacone bo ja wygralem 2 tyg temu a nic na koncie sie nie znalazlo poki co

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    328
    Dzięki za odpowiedź. A no właśnie nie są ja byłem 2gi i tez nic nie mam.

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    328
    Generalnie to Betsson jest chyba sponsorem ligi i to betsson powinien być odpowiedzialny za przesłanie nagród, bo nie wypłaca ich prowadzący a właśnie Betsson Polska. Chodzi mi o turniej z 03.03.2007 2 gie miejsce 30$ nie otrzymałem, oraz 10,03,2007 1msc i 50$ również nie wpłynęło na moje konto. Pozdrawiam i licze na wyjaśnienie zaistniałej sytuacji i napłynięcie należności na konta zarówno moje, palo jak i innych graczy. Z tego co mi wiadomo to niektórzy mają jeszcze zaległości za zeszły sezon. Czemu tak dzieje się tylko w ligach sponsorowanych przez Betsson??

  9. [quote=Kadziel;85887]Generalnie to Betsson jest chyba sponsorem ligi i to betsson powinien być odpowiedzialny za przesłanie nagród, bo nie wypłaca ich prowadzący a właśnie Betsson Polska. /quote]

    Ale prowadzący jest odpowiedzialny za przesyłanie wyników i jest jedyną dla mnie osobą, z którą potwierdzam ile który gracz powinien dostać.
    Jak jak już Ci wyżej napisałem - zgłoś to do prowadzącego ligę a ja z nim to wyjaśnię.

    pzdr
    Milo

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    328
    kolejne 3 dni minęły i dalej nic nie wpłynęło na konto ani 50$ za 10.03 ani 30$ za 03.03 prowadzący lige powiedział że spóźnił się z wysłaniem wyników i wysłał je w późniejszym terminie. Mimo wszystko minęło już sporo czasu i co raz bardziej zaczynam się niepokoić o to czy w ogóle otrzymam nagrody i czy dalej warto grać w Betsson czy też może czas na zmiane pokerroomu na taki który bardziej docenia dobro swoich klientów.