Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 55
  1. #21
    Post kierowany jest docelowo do osoby (osób) odpowiedzialnych za wypłacanie nagród uczestnikom lig sponsorowanych przez Betsson.

    1) Mój nick na betssonie: AKOTLB
    2) Mój nick w Bemowo Betsson League: AArtino
    3)Kwota, którą wygrałem w poszczególnych turniejach BBL: 165 $
    4)Kwota, KTÓRĄ OTRZYMAŁEM NA KONTO BETSSON: 0 $ ..........
    5)Dalczego nie dostałem tych pieniędzy i kiedy je otrzymam, jest to dla mnie kwota dość istotna: ............................... tutaj prosiłbym serdecznie by udzielił się ktoś reprezentujący Betsson, mam o tej firmie dobre zdanie i chciałbym żeby tak pozostało.

    P.S organizatorzy Bemowo Betsson League widzieli historię mego rachunku i potwierdzają, iż wpłynęło tylko 20$ jako premia dla każdego nowego gracza.

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warsaw
    Posty
    175
    a ja miałem jakies 2 tickety dostać po 5,5 za ostatnie miejsce w turnieju i za odpadniecie tuż przed kasą na buble też na BBL

  3. Cytat Zamieszczone przez *CoverMe* Zobacz posta
    5)Dalczego nie dostałem tych pieniędzy i kiedy je otrzymam, jest to dla mnie kwota dość istotna: ...............................
    Nie dostałes bonusów, ponieważ na listach przysyłanych przez Bugiego w Twoim lognie był błąd.
    Brak bonusa za wygrane w lidze zawsze należy zgłaszac u organizatora ligi - tylko informacje od organizatorów sa podstawą do jakichkolwiek wypłat.

    Bugi juz ze mną rozmawial w Twojej sprawie.

    Jeśli chodzi o tickety - zrobił siż zator z powodu ongame, który robi jakieś upgready softu i nie dopisuje ticketów tak szybko jak byśmy wszyscy chcieli.
    ( a czasami gubi listy z ticktami ...)

    Pzdr
    M.

    PS.
    Tede - nie musiałes kasować swojej poprzedniej wypowiedzi

  4. #24
    Betsson chyba i o mnie pamięta . Wpłynęło 15$... czekam cierpliwie na resztę.

    pozdrawiam.

  5. #25
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Na moją kasę też czekam prawie dwa miesiące, to chyba normalne AArt.

  6. #26
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    139
    No to i ja sie upomne.......Tez liga na Bemowie.
    Dostałem 25$, rozegrałem 250 rozdan,wiec powinno bys automatycznie dodane na moje konto kolejne 25$.Niestety nie ma.
    Moj nick sadam83.

  7. Cytat Zamieszczone przez myshek Zobacz posta
    Na moją kasę też czekam prawie dwa miesiące, to chyba normalne AArt.
    Myshek - nie jest to normalne. Jak wiesz Alutek jest teraz zajęty innymi sprawami niz liga.
    O Ciebie upomniał sie dopiero Idziu i kase za debiut w lidze już masz na koncie.
    Jeśli masz jeszcze jakieś zaległości - zgłoś sie do Idzia i szybko to naprawimy.

    Pzdr
    M.

  8. Cytat Zamieszczone przez *CoverMe* Zobacz posta
    Betsson chyba i o mnie pamięta . Wpłynęło 15$... czekam cierpliwie na resztę.

    pozdrawiam.
    Tak jak napisalem wczesniej, w jednym z mali z wynikami był bład w Twim loginie.
    Pech chciał, że były to wyniki z trzech turniejów.
    Dodatkowo nie dostałem jednej listy z bonusami....
    Wszystko już jest wyjaśnione i Bugi ma podesłać mi ile i za co powinieneś jeszcze dostać.
    Bonusy z "właściwym" loginem zostały zrealizowane.


    pzdr
    M.

  9. Cytat Zamieszczone przez Sadam Zobacz posta
    No to i ja sie upomne.......Tez liga na Bemowie.
    Dostałem 25$, rozegrałem 250 rozdan,wiec powinno bys automatycznie dodane na moje konto kolejne 25$.Niestety nie ma.
    Moj nick sadam83.
    Druga część bonusu dopisuje sie automatycznie w sensie, że nie musicie sie upominać, a nie w sensie, że tuż po rozegraniu 250 rozdania
    Druga część nie pojawi sie na koncie wczesiej niz po 10 dniach od dopisania pierwszej częsci i nie powinna pojawić się później niż po 14 dniach

    Pzdr
    M.

  10. #30
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    Mowilem ze Betsson to solidna firma nawet ja cos dostalem