Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 55
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    Cytat Zamieszczone przez Kadziel Zobacz posta
    kolejne 3 dni minęły i dalej nic nie wpłynęło na konto ani 50$ za 10.03 ani 30$ za 03.03 prowadzący lige powiedział że spóźnił się z wysłaniem wyników i wysłał je w późniejszym terminie. Mimo wszystko minęło już sporo czasu i co raz bardziej zaczynam się niepokoić o to czy w ogóle otrzymam nagrody i czy dalej warto grać w Betsson czy też może czas na zmiane pokerroomu na taki który bardziej docenia dobro swoich klientów.
    nie martw sie wszystko dostaniesz. Betsson to bardzo solidna firma!
    pozdrawiam
    Bugi

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    328
    Tak już przekonałem się jaka to soildna firma. Dalej nic sie nie zmienia pieniędzy na kontach graczy brak. Czy betsson może mi łaskawie powiedzieć kiedy pieniądze znajdą się na kontach???

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    328
    I po co wy sie pchacie w sponrsoring?? Miały być nagrody a ich nie ma. Miała to być reklama Betsson a tak na prawde staje się to antyreklama. Zero zainteresowania klientem.

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    u mnie zaleglosci wyrownane

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    328
    U mnie też zwracam honor, jednak czas oczekiwania bardzo długi.
    Pozdrawiam

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    witam

    mam pytanie odnosnie wygranej za lige. wygrałem 2 turnieje ale 1szy depozyt został przeze mnie dokonany w 2 dni po 2gim z tych turniejow. Czy betsson spojrzy przychylnym okiem na nowego gracza i wypłaci te zaległe nagrody czy też nie?

    pozdr

  7. Witam,
    Większość problemów z wypłatami bonusów bierze się stąd, że Betsson przychylnym okiem patrzy na takie sprawy- co generuję spore zamieszanie.
    Równiez i tym razem nie zostawimy naszego gracza bez bonusa
    Ale musisz to zglosić do organizatora ligi i on dopisze Cie do listy bonusów z odpowiednią adnotacją ..

    pzdr
    Milo

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    going to the HU city
    Posty
    975
    dzieki bardzo

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    2
    Posiadam konto bettson od dość dawna grałem regularnie. W ostatnim czasie wypłaciłem wszystkie środki z konta i posiadam teraz ZERO , Ostatnio zajołem 2 miejsce w turnieju w Lubelskiej LP by Betsson, czy przez to że mam zero na koncie nie dostane nagrody od Betssona ???
    Pozdro

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    17
    ja tez czekam juz prawie dwa tygodnie na wygrane dolce w lidze i nic ale ufam betssonowi i mam nadzieje ze pojawia sie na dniach. pozdrawiam wszystkich