Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 47
  1. #31
    Witam

    Co do freerolli widocznych w lobby, o ktorych mowicie, to niestety sa one wspolne dla calej sieci - stad problem z zarejestrowaniem sie do nich.

    Dzis wieczorem odbedzie sie freeroll tylko dla was, uczestnikow tego forum, wiec mysle ze pula 200$, wziawszy pod uwage mala liczbe uczestnikow, jest bardzo atrakcyjna dla poczatkujacych pokerzystow.

    pozdrawiam i powodzenia dzis wieczorem

  2. #32
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Świdnik
    Posty
    56
    Jak dla mnie turniej o 17:30 w Expektcie z pula 500$ dla max 1000 osob jest dobra sprawa i grywam go codziennie jesli znajde chodz troche czasu...I nie sadze ze zwiekszenie w tym turnieju osob, przyniesie jakies plusy...Stanie sie jeszcze trudniej dostac do platnych miejsc wiec niewiem na co narzekacie, poprostu trzeba siasc na kompa o 16;25 wlaczyc softa i spokojnie poczekac 3,4 minuty na otwarcie restracji i sie zarestrowac...Mi sie zawsze udaje!A co do tych free po 50$ i 100$ dla 1000 osob dla calej sieci to szkoda gadac

    Pozdrawiam

  3. #33
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Szczecin / Warszawa
    Posty
    81
    W dzisiejszym turnieju eliminacyjnym do 500,000$ Giveaway gdzie kwalifikowalo sie 10 graczy wlasnie zajalem... 12 miejsce. All In JJ vs AK i przeciwnik zlapal K na river. Przepraszam ze nie na temat, ale musialem sie "wyzalic". Eh...

  4. #34
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Szczecin / Warszawa
    Posty
    81
    No... spróbowałem jeszcze raz i musze się pochwalić, że tym razem się udało

    Czy ktoś jeszcze z forum już uzyskał kwalifikacje do tego turnieju?

  5. #35
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Ja zakwalifikowałem juz chyba ze 2 miesiace temu

    Pozdro

  6. #36
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    bartasPL gratulacje! mam nadzieje, ze nie bedziesz jedynym reprezentantem naszego forum w turnieju 500K$. ktos jeszcze sie zakwalifikowal? ja od dzis tez zaczynam probowac

  7. #37
    Tez zagram
    Powodzenia wszystkim.

  8. #38
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    110
    ten turniej 500k jest smiechu warty...

  9. #39
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Dlaczego??

  10. #40
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    110
    ilosc graczy, struktura blindow i sam przebieg turnieju