Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47
  1. #1
    Witam,

    Bardzo nam zależy na Państwa opinii, prosimy o informacje co możemy robić lepiej. Planujemy zorganizowanie dużego freerolla dla graczy z Polski, niemniej większość graczy, która poważniej grywa w pokera nie jest zainteresowana grą w darmowych turniejach. Tak się raczej zaczyna swoją pokerową przygodę.

    Czy przystosowanie softwaru do PAH, albo nagrody w postaci pokerowego oprogramowania takiego jak Poker Academy to właściwy kierunek?

    Czego Państwo od nas oczekują, w miarę możliwości postaramy się wyjść na przeciw oczekiwaniom. Dziękujemy za wszelkie uwagi są dla nas naprawdę ważne.

    Pozdrawiamy,
    expekt.com

  2. #2
    Dobrze by było , jak by była bardziej rozbudowana oferta SitNG . Np. w Pokerstars są też na 40 graczy . W Expekt też by się takie przydały . A co do tych bonusików w postaci freerolli to niezły pomysł na przyciągnięcie "polskiego" gracza .
    Ostatnio edytowane przez adrianos999 ; 18-03-2007 o 12:50

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    14
    Czy istnieje możliwość wprowadzenia stolików 4 osobowych ?? Poprzedni soft dawał możliwość gry na takich stołach, a teraz jej brak !!

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Ełk
    Posty
    177
    Dobrze jest jak jest. Szkoda tylko, ze mam malo kasy przez te glupie studia i nie moge w pelni wykorzystac oferowanych promocji. Bardzo dobrym posunieciem byla zmiana oprogramowania. Popieram także adrianosa, przydalby sie takie wieksze sit and go. Przydalby sie takze jakis Bad Beat Jacpot. No i może jakis turniej offline dla polskich graczy zorganizowany przez Expekt, bylaby to bardzo dobra promocja marki. Pozdrawiam.

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    186
    Ja bym za to z checia od czasu do czasu pogral w jakims freerolu tylko przy obecnych ograniczach co do ilosci startujacych osob zapisanie jest praktycznie niemozliwe.

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    14
    Można by dodać "BUDDY LIST" taką jaką oferował poprzedni soft, bo obecna wyszukiwarka znajomych jest według mnie słaba, a co gorsza czasami szwankuje !!

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Witam

    To i ja się wypowiem bo gram w tej sieci i w tym tygodniu przechodzę do Expekt ze względu na zajebistą promocje 5000$ cash back.

    1. Fajną sprawą by było gdyby za poziomy vip nie były reload bonusy tylko aby za pkt można było je kupować.

    2. Wg system wyrabiania bonusa jest spieprzony na maxa gdyż kapanie po 10$ na stołach nl200, gdzie gram jest praktycznie niezauważalne. To tylko 5% BI. Bonus kapie ale tak naprawdę to się go nie widzi.

    ps. Organizujcie takie promocje jak 5000 cash back a nic innego nie będzie potrzebne

    ps 2. Jak coś jeszcze mi przyjdzie do głowy to napewno napisze

    Pozdro

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    360
    Cytat Zamieszczone przez TH-c Zobacz posta
    Można by dodać "BUDDY LIST" taką jaką oferował poprzedni soft, bo obecna wyszukiwarka znajomych jest według mnie słaba, a co gorsza czasami szwankuje !!
    No tutaj popieram kolege.Prosze o porawienie buddy list.
    Caly czas sa problemy z tym wyszukiwaniem znajomych

  9. #9
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Co do S&G raczej nie ma co liczyc na zwiekszenie np. do 40 graczy.
    A pozatym widze ze zmnienili stan poczatkowy chipsow w HU z 1000 na 1500. Jakos nie moge sie przyzwyczaic, ale chyba teraz jest lepiej. Jakie macie odczucia ?

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    1
    Witam

    Mam pytanko odnośnie turnieji.
    Zauważyłem ze organizowanych jest już coraz mniej freerolli.
    Czy może mi ktoś wytłumaczyć czym to jest spowodowane?

    Uważam ze turniej 500$ powinien odbywać sie w późniejszej porze
    dnia tak ok. 20:00
    Według mnie 1000 osób w turnieju może pozostać ponieważ turniej mniej trwa, chodziarz nie ukrywam ze zarejestrować jest sie bardzo trudno.

    Przychylam sie również do możliwości organizowanie turnieju tylko dla polaków.

    Według mnie dobrym posunięciem było by organizowanie co tydzień turnieju o większa kasę oczywiście dla wszystkich i dla większej ilości osób jak na poprzedniej platformie.


    pozdrawiam