Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Nie moge znalezc dobrego convertera dla primy wiec wrzucam tutaj:

    http://www.pokerhand.org/?898801

    Statystyki przeciwnika to: 36/22/7.5 po 80 rozdaniach. Gral dosc agresywnie ale i solidnie. Ja standardowo tagiem ok 20/17/4. Przez ostatnie ok 50 rozdan 3 razy gralem reraisowane pule z tym wlasnie przeciwnikiem. W pierwszym przypadku reraisowalem go z AQ na SB i check/foldowalem flop 234 same trefle (ja nie mialem zadnego). Chwile potem mialem 88 i sprawdzilem reraise przeciwnika, on dal check na flopie i moj bet wygral rozdanie. Ostatnie rozdanie miedzy nami to moj reraise z AK i wygranie puli countinuation betem.

    Dosc waznym czynnikiem w tym rozdaniu jest moim zdaniem cos co zdarzylo sie w poprzedniej rece. Przeciwnik przegral przeciwko runner runner stritowi i zaczal bluzgac na czacie wiec prawdpodobnie jest stiltowany.

    Czy waszym zdaniem to wystarczy zeby dac tu call?

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    miałem dziś podobne rozdanie, ja na pozycji z AA raise, on call i flop QxQ, on check ja check, turn jakiśtamblank on check ja betpot i wziąłem pulę, może tak?

    ... tutaj chyba odpuszczam, więcej razy ma tę damę niż daje świetnego wypychającego cię blefa

    edit: no i jeszcze te 150bb nie aż tak dużo ale zaczekałbym na lepszą okazję na niego

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Moim zdaniem nie warto tego sprawdzac. Wydaje mi sie, iz Twoj przeciwnik wlasnie dlatego, ze byl stiltowany, to majac na reku Q rzucil od razu po flopie all-in. Gdyby gral swoje, pewnie probowalby wyciagac od Ciebie kase, grajac np. check - raise po turnie.

    Genaralnie nawet z silniejsza para na reku nie sprawdzam betow all-in, jesli na table cards pojawi sie para, gdyz niesie to za soba duze niebezpieczenstwo porazki.

    I na koniec maly przyklad: dzis na stoliku NL200 jakis gosciu tez przegral podobne rozdanie i zostalo mu cos kolo 60$. Od razu rzucil all-in preflop w nastepnym rozdaniu i sprawdzil go inny z...Q4o (ja mialem wowczas A7o i sie nie zdecydowalem). I tamten pokazal KK

    Moral z tego taki, ze you never know...

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    ja bez przkladu jak tych 2 powyzej ale tez raczej fold

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    sprawdzilem i wygralem ale nie wiem co mial bo to prima (ale nie JJ bo J doszlo na river)

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    To zapewne miał TT Ale rozegrał to fatalnie.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    169
    wszyscy doradzacie aby nie sprawdzać więc dlaczego piszesz że zagrał fatalnie?

    to raczej autor tematu zagrał wbrew waszym doradom...

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Cytat Zamieszczone przez joy71 Zobacz posta
    wszyscy doradzacie aby nie sprawdzać więc dlaczego piszesz że zagrał fatalnie?

    Jezeli koles wali takiego all-ina za 160, nie majac Q, ani AA - to jezeli go ktos sprawdzi, na pewno bedzie underdog. W puli bylo tylko ok 50$, czyli walac takiego all-ina musialby miec ok. 70% szans, ze przeciwnik spasuje, a takiego prawdopodobienstwa zdecydowanie nie mial.

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    169
    tutaj raczej jest sytuacja tego rodzaju że ten który pierwszy da allin powinien zgarnąć pulę

    oponent zdzisia zagrał całkiem prawidłowowego semiblefa natomiast miał pecha że zdzisio podjął błędną decyzję i go sprawdził...

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Cytat Zamieszczone przez joy71 Zobacz posta
    oponent zdzisia zagrał całkiem prawidłowowego semiblefa natomiast miał pecha że zdzisio podjął błędną decyzję i go sprawdził...

    Tutaj będę się dalej sprzeczał Jakiego znowu semiblefa? Ja tu nie widzę żadnych możliwości drawow jak tylku runner-runner.

    A decyzję podjął prawidłową skoro wygrał