Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    162
    co miesiąc bet365poker.com orgaiznuje świetnego frerolla z 30 tysiakami w puli,płatnych miejsc 80,z tego co pamiętam zazwyczaj startuje koło tysiąc osób,
    wymagania to 250 raked hands na stołach $.25/.5,
    dla niektórych (w tym dla mnie)zdecydowanie za wysokie progi,choćby ze względu na bankroll,
    Ale tylko z pozoru :wink:
    Jeśli ktoś byłby zainteresowany wzięciem udziału w tym frerollu to zapraszam na Priv,

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    gwoli przypomnienia, do raked hands wymaganych do tego freerolla nie liczą się pojedynki rozegrane systemem headsup, ale przecież nikt tutaj o tym nie mówi.... :lol:

    Pozdr
    Warsaw

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    162
    Kużwa wczoraj grałem hedasupa by pare raked hands zaliczyć,straciłem 3/4 bankrollu,az mi sie ręce trzęsły i sie dowiaduje że wszystko do jasnej cholery poszło na marne????
    wczoraj miałem 50 raked hands a dziś patrze,ani jednej

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    162
    dobra,nie będe ściemniał
    chodzi mi o to by powiedzmy we trzech usiąśc na jednym z pustych stolików,zaliczyć te raked hands a w momencie gdy ktoś będzie chciał dołączyć to sie ulatniamy
    A może jest jakiś kruczek który uniemożliwiałby skutecznośc takiego działania?

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    Kruczek jest taki, że następnego dnia nie będziesz się mógł zalogować a support powie ci, że niestety Prima Poker nie może ci już świadczyć żadnych usług.


    Swoją drogą szkoda że podwyższyli wymagane stawki, bo do tej pory wyrabiałem po parę tysięcy rąk miesięcznie na 0.05/0.10 NL i bez problemów się kwalifikowalem do tego freerolla.

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Wonstage
    Posty
    118
    kombinujesz jak łysy z grzebieniem hehe

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    162
    Cytat Zamieszczone przez triox
    Kruczek jest taki, że następnego dnia nie będziesz się mógł zalogować a support powie ci, że niestety Prima Poker nie może ci już świadczyć żadnych usług.


    Swoją drogą szkoda że podwyższyli wymagane stawki, bo do tej pory wyrabiałem po parę tysięcy rąk miesięcznie na 0.05/0.10 NL i bez problemów się kwalifikowalem do tego freerolla.
    a ja myśle że gdyby to profesjonalnie przygotować,tak pokombinować toby sie nawet nie skapneli,kwestia tylko zebrania odpowiedniej liczby osób

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    523
    Ekspertem nie jestem, ale mysle ze Triox ma 100% racji. Oczywiscie mozesz pisac ze jezeli dobrze by przygotowac oszustwo to... pamietaj tylko ze wiekszosc serwisow jest uczulona na graczy z Polski i juz sam pojedynek kilku graczy z naszego kraju, grajacych tylko ze soba... ktory dodatkowo nastawiony jest typowo na wyrobienie rak wzbudzilby ich delikatnie mowiac, podejrzenia. Nie mozesz rowiez zapominac o kosztach takiego "pojedynku" nie sa to wielkie sumy, ale zawsze jakis tam rake bedzie.
    A juz zupelnie na marginesie... czy nie mozna po prostu grac uczciwie??? :roll:

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    162
    no dobra,zapomnijcie
    byłem sfrustrowany tymi wczorajszymi porazkami w headsupie na stawkach do których nie byłem kompletnie przygotowany i koniecznie chciałem cos wymyślić
    odpuszcze sobie ten freroll,no moze w następnym miesiącu :wink:

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2004
    Posty
    253
    Cytat Zamieszczone przez psychodelik
    Kużwa wczoraj grałem hedasupa by pare raked hands zaliczyć,straciłem 3/4 bankrollu,az mi sie ręce trzęsły i sie dowiaduje że wszystko do jasnej cholery poszło na marne????
    wczoraj miałem 50 raked hands a dziś patrze,ani jednej
    TO nie tak o ile wiem, że zabrali CI wyrobione "ręce" lecz poprostu oni mają jakieś problemy z softem i czasem nawet przez pare dni nie wyświetla w menu czego się ile wyrobiło. Sprawdź czy "zwrócili" CI juz Twoje raked hands. Jestem przekonan, że tak.