Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    169
    no właśnie jak to jest z pokerem?

    ja rozumiem że gra w kości lub żut monetą to jest przypadek w czystej formie czyli hazrd, no ale o szczęściu w pokerze można mówić jedynie biorąc pod uwagę pojedyncze rozdania gdzie zagrywając zle możemy wygrać, na dłuższą zaś metę czynnik osowy przestaje mieć praktycznie znaczenie a liczą się umiejętności

    śmiem twierdzić że poker jest w równym stopniu grą hazardową co piłka nożna czy inne hazardowe gry takie jak np. siatkówka, no ale jeśli one są sportem to dlaczego poker niemiał bym sportem nazywać?

    myślę że w niedługim czasie poker powinien zostać dyscypliną olimpijską

    a i niech mi nikt nie pisze że w pokera to gra się dla/o pieniędzy bo niby piłkarze to za friko grają?

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    1)podobnych tematów już kilka było
    2) popraw ten żut bo aż po oczach bije
    3)IMHO troche przegiełeś porównując pokera do gier takich jak noga czy siata,
    4)dla mnie poker jest grą umiejętności zawierającą duży czynnik losowy

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    169
    no nie rzucaj się tak

    a czymże jest sport jeśli nie grą umiejętności zawierającą duży (akurat w pokerze niezbyt duży) czynnik losowy?

    poza tym poker lepszy jest od takiego np. wioślarstwa czy tam boksu zawodowego bo te dyscypliny sportowe są popularne przed telewizorami ale w praktyce zarezerwowane dla garstki wybranych a poker mogą uprawiać tacy zwykli szaracy jak ja czy bez urazy TY

    myślę więc że minister Lipiec powinien o nas bardziej zadbać, zwłaszcza o tych "pro" czyli zawodowych pokerzystów

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    tylko czynnik losowy w pokerze jest tak duży, że stawia pokera na granicy sportu i hazardu.

    Czy np. pokonasz jakiegoś piłkarza, siatkarza, czy koszykarza z 2,3 ligi ? Nie mówiąc już o pierwszej z którymi nie masz ŻADNYCH szans. Umiejęności w tych dyscyplinach stanowią tak potężny procent, że nawet mająć mnóstwo szczęścia i tak nie masz żadnych szans wygrać. W pokerze każdy ma szanse wygrać z każdym.

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    Boze, nie porownujmy pokera do pilki noznej, jesli nie poker to co nazwiemy hazardem??nie oszukujmy sie nie jestesmy hazardzistami w dodatku pewnie z 95% z Nas jest od niego silnie uzaleznionych...

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    169
    no to postaw dobytek na faworyta u buka

    a kto pisał że gra się w pokera jedno rozdanie?

    czy Jasiu Fasola będzie miał od ciebie lepszy wynik po 10K rozdań ?

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warsaw
    Posty
    175
    Stary jak grywasz w nogę to nie siedzisz na d... no chyba że grzejesz ławe.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    poker rozni sie bardzo od zwyklych sportow ale rowniez bardzo daleko mu do typowych gier hazardowych

    Jest czyms takim po srodku

    Ale zgodnie z definicja hazardu ze to gra na pieniadze w ktorej glowna role odgrywa szczescie poker to nie hazard

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    217
    Cytat Zamieszczone przez joy71 Zobacz posta
    czy Jasiu Fasola będzie miał od ciebie lepszy wynik po 10K rozdań ?
    po 10K nigdy nie wiadomo

  10. #10
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Kolno
    Posty
    130
    ja bym bardziej porownal pokerka z brydzem.