Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 79

Wątek: Neteller

  1. #1
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Planuje założyć sobie konto na Netellerze, ale nie wszystko jest tam dla mnie jasne i chciałbym żeby ktoś mi to przybliżył. Interesuje mnie jak wyglada cała ta autoryzacja i certyfikacja, jak otrzymać ich karte bankomatową, czy płaci sie za nią coś, czy rzeczywiście można tą kartą wypłacić kase w większości bankomatów w Polsce. Aha i jeszcze jedno - czy mają oni jakieś prowizje np przy przelewaniu kasy z netellera do pokerroomów i na odwrót. Z góry wielkie dzieki za wszelkie odpowiedzi

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Widze ze duzo osob zajrzalo do tego tematu, a nikt nie kwapi sie do odpowiedzi wiec ja sie naprodukuje:

    Interesuje mnie jak wyglada cała ta autoryzacja i certyfikacja
    Musisz wyslac im skan paszportu oraz karty kredytowej, ktorej masz zamiar uzywac przy depozytach. Potem po otrzymaniu odpowiedzi wchodzisz na ich live chata i prosisz o telefon.

    Jak otrzymać ich karte bankomatową, czy płaci sie za nią coś, czy rzeczywiście można tą kartą wypłacić kase w większości bankomatów w Polsce
    Wystarczy ze po cerytifikacji nacisniesz na link z karta, a automatycznie ci ja wysla. Czas przesylki to jakies 3 tygodnie. Karta ta jest darmowa, a placic za nia trzeba jedynie gdy jakas gotowka jest na jej stanie (cos okolo 4$ chyba).

    Aha i jeszcze jedno - czy mają oni jakieś prowizje np przy przelewaniu kasy z netellera do pokerroomów i na odwrót.
    Zalezy, niektore pokerroomy nie biora prowizji, niektore tak.
    Zobacz indywidualnie co i jak

    Z góry wielkie dzieki za wszelkie odpowiedzi
    Zawsze do uslug

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    A czy da sie zrobić depozyt na netellera poprzez karte visa electron ? A jesli nie to jak inaczej da sie tam wplacic kase ?

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Jedynie Visa Electron z Inteligo, innymi z tego co wiem sie nie da.

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Możesz wysłać skan byle jakiej karty, nie musisz z niej wcale potem wpłacać, a i tak Ci certyfikują konto.
    Najbardziej powszechna forma wpłaty (przynajmniej w naszym gronie) to przelew z konta innego gracza (transakcja wiązana - ty komuś PLN na konto, ktoś Ci $ na netellera )

    Za przelewy pobierana jest prowizja więc najlepszą opcją jest:
    Ty komuś PLN na konto, ktoś Tobie $ na PokerStars (tu już bez prowizji ), Ty $ z PS na swojego Netellera a potem już gdzie chcesz...
    W tym układzie certyfikacja potrzebna jest tylko do uzyskania karty.

    Mam nadzieję, że za bardzo nie namieszałem :wink:
    Pozdrawiam

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Aha to dobrze Mam tylko jeszcze pytanie co do wypłat z tej karty - czy kasa którą mam na koncie netellera jest automatycznie dostepna na tej karcie ? Czy te 2 rzeczy sa rozgraniczone pomiedzy siebie ? I czy rzeczywiscie wiekszosc bankomatow obsluguje karte netellera (w Polsce) ?

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Neteller jest kontem podwojnym i, żeby wypłacic z bankomatu musisz przelac kase z konta glownego na konto karty (pobieraja za to prowizje)
    Ja wypłacałem z BPH, Euronetu i Śląskiego,
    Na karcie jest logo Maestro Cirrus, czyli każdy bankomat powinien to obsługiwać

    Poszperaj w poprzednim temacie "neteller", powinieneś znalezc tam wszystkie informacje

    ps. z karty na konto glowne spowrotem sie nie da wpłacić (ja przynajmniej nie zauważyłem takiej opcji a szukałem)

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Pleszew
    Posty
    117
    Zamiast skanu karty możesz również wysłać tzw. untili bil czyli jakiś rachunek gdzie jest twoje imię nazwisko i adres.

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Stolica wschodniej Polski
    Posty
    127
    A jesli nie mam paszportu ?? czy moze byc skan dowodu?
    I jeszcz ejedno - dzwonia oni czy nie bardzo bo z angielskim u mnie dosc kulawo i moge sie nie dogadac :roll:

  10. #10
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    mozna gadac po polsku