Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 44
  1. Zastanawiam sie , czy wolałbym zobaczyć co sie dzieje w domach Corleonesi i kino czy też co sie teraz dzieje u dp ...

    dp - jakjuż Ci przejdzie, poszukaj na swoim koncie ticketu 50+5.
    Na pocieszenie ....

  2. #32
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    120
    Dzieki, gg

  3. #33
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    ja ide na impreze takze w domu nic sie nie bedzie dzialo

    edit: aa caly czas sie smieje i pomyslec ze wczoraj splukalem sie z ostatnich 150$ na necie
    Ostatnio edytowane przez 1kino1 ; 03-03-2007 o 20:59

  4. #34
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez 1kino1 Zobacz posta
    ja ide na impreze takze w domu nic sie nie bedzie dzialo
    o oboje są z Lublina

  5. #35
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    ja wiem co sie dzieje u dp, juz 2 razy na babelku do ept odpadlem

    thx dla betssona za turniej

  6. #36
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    100
    Mo gratulacje, ale aż tak Corleonesi to nie musiałeś mnie wyjebać

    Pozdro!

  7. #37
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    120
    Hehehehe, zycie

  8. #38
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    100
    Ja ci dam Corleone Haha, kurcze ciężka sprawa, mam nadzieję że na EPT dasz radę... wyglądasz na takiego, który da... serdeczne Pozdro

  9. #39
    Dołączył
    Jun 2005
    Posty
    373
    Doszedłem już do siebie, ale długo jeszcze będę pamiętał ten turniej.
    Nadal jestem zły na siebie, że nie dałem sobie szans na bezpośredni pojedynek z kino (kiedy podbijał z UTG).
    Gratulacje dla corleonesi, kino.
    Powodzenia w Warszawie.
    Kino wygraj coś w Warszawie (nie zmarnuj prezentu ), abyś nie musiał "gamblować sobie na nl100 shortstackiem".
    Podziękowania dla Betsson za zorganizowanie tego turnieju.

    Podsumowanie wczorejszego dnia w moim domu:
    komputer nie uległ zniszczeniu , brak większych uszczerbków na zdrowiu ...

    jradzio: "co to miało być" - był to prezent dla kino , skutek mojej frustracji z końcowej fazy turnieju (No flop Holdem) oraz "słabości", kiedy tracę wcześniej zdobytą przewagę.

    Soprano: Ale Ty nie zagrałeś na pewno tak beznadziejnie ostatecznego, czy kluczowego rozdania i nie możesz się winić za złą decyzję, czy "słabość".
    (na PS miałeś mniejsze szanse od Doliego, a na Paradise pewnie odpadłeś po pechowym rozdaniu.)

    Betsson Polska: "Przeszło" mi już, ale na koncie nie mogę znaleźć biletu 50+5, a mam pocieszający 5+0,5
    A może mógłbym otrzymać "pocieszająco-przypominającą" koszulkę startową Betsson?

    Anliza turnieju:
    karty:
    brak AA, raz KK - troszkę wygrałem, brak QQ, JJ-2razy (flop KQx pas; niesprawdzony all-in (chyba po zagraniu 2000 kino)), AK, AQ, ...
    (77)7 na początku turnieju - przegrane 700 ze stritem (mógł być nawet kolor) - // głupie zagranie
    final table: mam A4 na SB, gracz na UTG call, reszta fold, flop A98, mój minimalny bet, BB fold, call; turn 9 check,check; river x mam AA99 i kicker ze stołu - minimalny bet, call i pokazuje AQ - // bardzo głupio zagrane
    33 - allin (mam 3.5k, blindy 200-400, UTG - zaraz miałbym poniżej 3k) sprawdzony przez kino z AK, ale 33 się utrzymały - // głupie zagranie, ale szczęśliwe

    Podsumowanie fazy No Flop Holdem:
    Corleonesi nie musiał grać (nie chciał grać, ryzykować) przeciw kino, mi trudno się grało przeciw zdecydowanemu liderowi Corleonesi bez "dobrych" kart (a w jedynym rozdaniu z flopem zostałem ukarany za odwagę ), a kino nie chciał konfrontacji ze mną.
    Jak nie chciałem "zabierać" blindów to Corleonesi zazwyczaj pasował i kino nie tracił BB, a ja zazwyczaj traciłem BB po zagraniu 1600 Corleonesi z UTG.
    Moja "pozycja" przy bezpośredniej walce o EPT: kiepska

    FAZA NO FLOP HOLDEM (blindy 400-800):
    żetony początek:
    Corleonesi 19k, kino 18k, dp 13k

    - spadam do 9k
    nie wchodząc w rozdania tracę na rzecz kino 800-1200 w kolejce;
    zagrywam 2 razy all-in na podbicia 2000 kino z UTG (kino pasuje);

    - mam 16k, kino <10k
    kino się uspokoił i nie podbija;
    BB traciłem po delikatnym podbiciu Corlenosi 1600 - ciężko grać jak się nie ma karty i świadomość, że moim głównym przeciwnikiem jest kino;
    Jedyne rozdanie z flopem: rozdanie w którym tracę 3.6k - flop K10x, moje 2k przebite przez Corlenosi i mój pas
    (Corlenosi co miałeś AK?, czy lepiej?) - to było dla mnie "kluczowe" rozdanie // po flopie "odwaga" ukarana - głupie oddanie 2k;

    - faza końcowa
    Corleonesi 30k, kino 10k, dp 10k
    ... tracę żetony i mam ok 8k;
    moje "trochę" bezmyślne alliny, z których najsłabszy został sprawdzony

    Corlenesi EPT
    kino EPT
    dp bilet 5+0,5

    "Nie wytrzymałem" tej rozgrywki i głupio odpadłem
    Corleonesi,kino: powodzenia na EPT.

  10. #40
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    no w pewnym momencie nie bylo fajnie jak mialem jakies 8k a ty 16 ale jakos sie udalo, grales bardzo tight, chyba tylko raz zreraisowales mojego steala, mialem wtedy a8 i jakos nie czulem zeby to sprawdzic pozniej jak sie troche wyrownalo czekalem az corleonesi cie wykonczy bo to on byl dealerem na twoim bb, no chyba ze cos mialem a w tym turnieju mialem karty. do drugiej przerwy 3x mialem kk, seta 888 i fula na riwerze(podwojenie), ak(podwojenie, mialem wtedy 20k, nastepny 6 a nastepny 4 i zaczalem sie juz troche denerwowac ) oprocz tego mialem cala mase innych waletow, dam i mocniejszych asow z ktorymi moglem spokojnie krasc blindy. ogolnie gg