Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    239
    Dobra zakładam temat, żeby nie zaśmiecać shoutbox'a.

    http://zestriddle.fanzine.pl/

    Seria świetnych i trudnych zagadek utrzymana w bardzo przyjemnym, mrocznym klimacie.
    Prosiłbym, żeby ew. podpowiedzi, jeśli ktoś chce się wymieniać, chodziły po PW, żeby nie psuć innym zabawy.

    Dobrej zabawy hehe

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    ja z mosznikiem jesteśmy na No. 5b
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 03-03-2007 o 22:32 Powód: usunięty zbędny cytat

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    239
    Ja dzisiaj 6. przeszedłem, od jutra zaczynam zabawę z 7

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    379
    Cytat Zamieszczone przez luckylukepoo Zobacz posta
    ja z mosznikiem jesteśmy na No. 5b
    tworzymy grupę śledzczą

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    hm, ciekawe . Ogolnie jestem przy 8smym i nie widze tam za duzej logiki .

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Wczoraj wieczorem zmęczyłem 18, niezła jazda.

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2011
    Posty
    0
    dzien dobry, z tej strony jeden z administratorow i wspoltworcow zesta.

    z gory przepraszam za wskrzeszanie starego tematu i zaznaczam, ze pewnie nie zajrze tutaj w przyszlosci, wypelniam jedynie swoja misje, ktora ma na celu wskrzeszenie zesta i odbudowanie nieco calego community.

    przede wszystkim, obecny adres zesta to ze?t online riddle... i powinien on zawsze byc aktualny.

    pamietajcie o skorzystaniu z oficjalnego forum zesta - Board Message - mnostwo podpowiedzi do wszystkich poziomow na wyciagniecie reki. poza tym ostatnio rozruszal sie nasz kanal na IRCu, #zest_online_riddle na QuakeNet.org, gdzie mozna latwo wejsc uzywajac tego klienta - QuakeNet Web IRC (qwebirc)
    zachecam do czestego odwiedzania IRCa, zeby dostac szybciutkie podpowiedzi do poziomu, a takze by po prostu z nami posiedziec czasem kanal moze byc pusty, gdyz dopiero go na powrot rozkrecamy, ale zapewniam, ze wieczorami zawsze ktos jest, z kim mozna pogadac i kto moze podrzucic podpowiedz.

    jesli macie jakies pytania badz problemy, smialo slijcie mi prywatna wiadomosc na wspomnianym wyzej forum albo zagadajcie do mnie na IRCu.

    do zobaczyska

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2011
    Posty
    728
    Wszedłem na tą stronę i w ogóle nie rozumiem o co tam chodzi.

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Nie wciągnąłem się w to, ale przypomniała mi się kultowa Tajemnica Statuetki, miałem nawet oryginał, a to były czasy że na ludzi kupujących oryginalne gry patrzyło się jak na wariatów .