Strona 15 z 39 PierwszyPierwszy ... 5131415161725 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 383
  1. #141
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    28
    Pozdro 600 dla czarnucha i wesołych świąt dla ciebie i Korcziego i wierzę że jeszcze do nas przyjedziesz!! Respect dla Korcziego i szkoda że nie będziesz dzisiaj w brunie.. CU po świętach

  2. #142
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    Korczi to niesamowite ale piękne jak zgraniasz raz po raz I miejsca naprawdę wielkie gratulacje !!!

  3. #143
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Optuje za zmiana terminu z niedzieli na srode,gdyz mnie juz w niedziele nie bedzie

  4. #144
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    jakby sie wszyscy zgodzili to nie widze problemu w zmianie terminu, ale:
    1) czy studenci maja wtedy wolne ? chyba nie, i ich nie bedzie.
    2) czy lud pracujacy bedzie mogl przyjsc (tu baksiu pewnie nie da rady i nie wiadomo czy Michal) ?

  5. #145
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    114
    po pierwsze - środa dla studentow odpada, bo sa juz zajecia

    pod drugie mam pytanie do naszego Prezesa :

    Chodzi mi sytuacje z wczoraj Pan X daje allin , Pan Y tez daje Allin i od razu rzuca karty, przy czym pan Z też jest caly czas w grze i widzi rzucone karty Pana Y i co w takiej sytuacji???

    Bo Pan Z spasowal ... ( a gadanie Czornego " i tak byś nie wszedł, mnie nie obchodzi bo nikt nie wie do konca co zrobi w danym momencie dana osoba)

    Pomijam już fakt, że Pan Z z Asem na lap-ie zawsze gra oraz to że wtedy z tych trzech Panów wygrałby wlasnie Pan Z ...

    bez pozdrowien

  6. #146
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    Kiedys byla prowadzona na tym forum dyskusja na ten temat, ale nie moge go odnalezc.. w takim przypadku rozdanie powinno byc powtorzone i do takiego wniosku tam doszli. z drugiej strony gracz Z w tej sytuacji mial ulatwione zadanie bo znal karty jednego przeciwnika.

  7. #147
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    114
    No niby tak , ale zeby byc fair pan Z spasowal ...

    no nic bylo minelo ...

    Tak tylko chce wiedziec na przyszlosc, bo rozdanie to zdecydowalo z losach w turnieju dla panów X Y Z

  8. #148
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    To nie ma nic wspolnego z byciem fair.. Y popelnil blad i powinien za niego zaplacic, to przeciez tylko i wylacznie jego wina ze nie widzial ze ktos jest jeszcze za nim i Z mogl z czystym sumieniem to sprawdzic.

  9. #149
    ja tez jestem za zmiana terminu bo 15 akurat wyjezdzam i nie bedzie mnie pol roku, takze z checia zagralbym jescze ten ostatni turniej, obojetne mi kiedy.

  10. #150
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Tarnów / Kraków
    Posty
    175
    Tez jestem za zmiana terminu, jednak nawiazuje do wypowiedzi Seby, tzn ze w srode studenci maja juz zajecia wiec sroda wieczor odpada.