Strona 2 z 39 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 383
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    10
    Turniej jak najbardziej wporzadku --> szkoda tylko ze mi sebo podpierdolil wszystkie zetony jak mialem 2 pary a on wysoczyl z 3ma dupkami ale cóż taki jest poker.

    Do nastepnego razu

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    hehe...Sito to potrafi czlowieka ujajcyc.Jeszcze jak ma dzien to juz nie pogra z nim No ale w koncu jest z Marcinki wiec to zrozumiale.

    cya

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    114
    Ależ kolego Czorny wypraszam sobie

    Każdy z góry wie że to TY jesteś bezlitosny w wykańczaniu innych przy pokerowym stoliku ...

    Ja jestem zawsze kulturalny, spokojny i co najważniejsze nie szkodliwy heheheheheh

    I czekaj teraz trzy tygodnie na turniej ... ;/

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    chlopaki taka mala zabawa dla was: wpiszcie w googlach "poker tarnow" i zobaczcie kto najpierw wyskakuje

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Cytat Zamieszczone przez sebo Zobacz posta
    bezlitosny w wykańczaniu innych przy pokerowym stoliku ...
    kto ?? JA?? Zona,dzidzus , a ty mnie okreslasz na bezlitosnego.Schame on u, shame on you

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    114
    Powiedz to to koledze o ksywie Machu hehehe
    Wlasnie Coolfon jak tam Machu przeszlo mu czy nadal twierdzi ze nie bedzie juz z nami gral stolikow? ;/
    I co z tymi moimi i Michala "Eurusami" ???hehe

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Heh, machu dosc powaznie to przezyl,straciwszy zaledwie 7,5 zl!! No ale jaka kolwiek porazka,czy to za duza,czy mala kase boli

    Eurusy beda jak sponsor odpowie.Widze , ze Sito na calego na online walczy, skoro juz sie doczekac nie moze

  8. #18
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    A co... Pozdrawiam cala tarnowska lige

  9. #19
    Jak sie ludziska zwiedza ze gramy w pokera regularnie to napewno przybedzie chetnych.Wszystko bylo fajnie tylko za malo kobiet i za duzo piwa.No ale podobno sie to ma zmienic.Gratulacje dla zwyciezcy i do nastepnego.

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Cytat Zamieszczone przez Sznu Zobacz posta
    A co... Pozdrawiam cala tarnowska lige
    a co?? tarnowska liga odwazejmnia pozdrowienia