Strona 1 z 44 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 431

Wątek: PokerStars

  1. #1
    Postanowiłem założyć wątek o PS ponieważ z wielu (w/g mnie) względów jest to room nr 1.

    Ilość graczy, turniejów itd.

    Jak oceniacie ten room. Ja mimo, że wiele już roomów poznałem to PS jest najlepszy pod kątem softu.
    Czy według was poziom jaki jest na PS (wysoki) przesłania wartości jakie niesie za sobą. Widzę, że wielu z nas tam gra, ale na forum nie ma zdeklarowanego i poświęconego PS wątku.

    dawno nie widziałem H@@la nie wiecie gdzie gra?
    jak oceniacie HU na PS (ja gram przeważnie tylko HU)
    Warsaw czy to dalej Twój ulubiony room (może nie polityczne pytanie)

    Wpisujcie temat o PS

    pozdro

    pucy

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    co do softu to chyba malo jeszcze widziales rzuc okiem na poker com

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    IMHO PS ma najlepszy soft

  4. #4
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    120
    IMO PS jest najlepszym roomem pod wieloma wzgledami. Mimo braku ciekawych promocji (oprocz wymiany punktow na gadzety, tickety i bonusy, ktore w przeliczeniu na rake sa smieszne) lubie tam grac, wlasnie ze wzgledu na soft i traffic - juz nie pamietam kiedy widzialem zeby bylo <20k graczy online. A jezeli chodzi o turnieje to na pierwszym miejscu stawiam wlasnie PS, a potem dlugo nic.

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Dla mnie tez PS jest najlepszym pokerroomem.
    Jako ze gram tylko turnieje (glownie satelitki) i sit&go, nigdzie nie znajde lepszej oferty (jak dla mnie) i wiekszej liczby grajacych.

    Pozdrawiam

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    178
    Tak z ciekawości spytam... Jakie tam są najnizsze stawki no limit ? I czy poziom na tych stawkach jest taki jak wszędzie czy star - galaktyczny ?

    Pozdrawiam.

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    1/2 centy czyli nl2 a jaki poziom może być na takich stawkach

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    178
    Dla mnie chyba każdy jest zbyt wysoki..

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    Hmmm czy tylko mnie PS olewa... 19 stycznia wzialem sobie od nich dwie koszulki za punkty, 6 tyg minelo a paczki nie widac. Na maila nie racza odpowiedziec od dwoch dni.

    Ma ktos aktualnie problem z gadzetami od nich (tzn ze ich nie ma :P ) czy tylko ja jestem takim "farciarzem"??

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    nie tylko ty ja też już czekam jakiś czas,
    ale jak wyślą to ci maila przyślą z numerem paczki i będziesz mógł ją nawet śledzić