Strona 3 z 44 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 431

Wątek: PokerStars

  1. #21
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    zeby byc platinium,trzeba wyrobic w jednym miesiacu 10000fpp.wtedy mozna wykupic za 50000fpp>650$ .za jeden fpp dostaje sie 150%.
    wiec za 23500fpp>ma sie 650$rb.jest pozno,wiec jezeli popelnilem jakis blad w mysleniu,to prosze o poprawienia.

  2. #22
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Szczecin / Warszawa
    Posty
    81
    Dostalem wczoraj takiego maila:

    Drogi Użytkowniku PokerStars,

    Bardzo dziękujemy za zwrócenie uwagi na PokerStars. W ramach naszych bezustannych wysiłków, mających na celu poprawienie jakości usług oferowanych przez PokerStars, pragniemy wesprzeć Cię w zamian za uczestnictwo w krótkim sondażu. Możesz go znaleźć pod adresem http://www.zoomerang.com/survey.zgi?p=WEB2267X2XH5YJ a wypełnienie go nie powinno Ci zając więcej niż 10 minut.

    Dostęp do ankiety możesz również uzyskać przed aktywowanie linku, który zostanie wyświetlony w wiadomości typu pop-up, uruchamianej przy każdorazowym logowaniu się na swoje konto PokerStars.

    Twoje odpowiedzi wiele dla nas znaczą. W podziękowaniu za poświecony czas, pragniemy przekazać Ci 500 Frequent Player Points (FPP), które pomogą Ci zdobyć wiele wspaniałych nagród.

    Prosimy o skorzystanie z tej propozycji najpóźniej do 23 Marzec i prosimy się upewnić, że na końcu sondażu umieściłeś swój PokerStars ID, byśmy mogli bezproblemowo przelać Twoje dodatkowe punkty. FPP znajdą się na Twoim koncie najpóźniej do 30 Marzec.

    Dziękujemy,

    Dział Marketingowy PokerStars
    Czy ktos dostal cos podobnego? Przy logowaniu na PS oczywiscie nic podobnego sie nie pojawia, a w link z maila nie klikalem.

  3. #23
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    a z jakiego maila to dostałeś??

  4. #24
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Szczecin / Warszawa
    Posty
    81

  5. #25
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    5
    Dziwne, ja po zalogowaniu na PS mialem wiadomosc o tej ankiecie.

  6. #26
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    a ja nie

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Ja też miałem.

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez Szalu Zobacz posta
    Dostalem wczoraj takiego maila:



    Czy ktos dostal cos podobnego? Przy logowaniu na PS oczywiscie nic podobnego sie nie pojawia, a w link z maila nie klikalem.
    Tak. Ja dostałem i wysłałem zapytanie czy taki mejl pochodzi od nich. Potwierdzili, że taka ankieta istotnie istnieje.

    Pozdrawiam

    Pepone

  9. #29
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    19
    Jeśli temat PS to soft w sumie fajny, ale dochodowe to to zawsze tak jak trzeba nie jest
    Znam lepsze miejscówki. Szczególnie jeśli chodzi o SNG, gram tylko taki format i mam porównanie z wielu roomów (myslę że spokojnie 7-9). Na stawkach >30$ nie ma dużo rozrywkowych graczy. Choć można trafić, ruch jest duży. Ale średnio nie bardzo. Natomiast niezawodność softu oceniam na pewno nie najwyżej, ostatnio grałem jakiś MTT. Nagle serwer pada i po pół godzinie dopiero można wejść. Turniej przerwany, kasa proporcjonalnie podzielona między pozostałych graczy. Inni mówili,że grają tu prawie od początku i to pierwszy taki przypadek ale jednak paść jest w stanie. Na plus dałbym tutakże ilość wszelkiego rodzaju satelitek do wszystkiego i wogóle każdy coś tu do zagrania na pewno coś znajdzie. Duża liczba graczy o każdej godzinie to też nie wszędzie standard.

    Ocena ogólna 7.5/10

  10. #30
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    113
    Panowie czy jest mozliwosc przekazywania innej osoboe FPP na PS ?

    pzdr.
    makos