Strona 2 z 44 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 431

Wątek: PokerStars

  1. #11
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    i tak PS sucks bo nie ma rakebacka :P

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Ależ oczywiście, że jest, a czym innym są pakiety po 285$, 650$ i $1500 za fpp? Jak obliczał Góral, ta ostatnia opcja to może być nawet 60% rb.

    re: Qter. Jakoś mi się nie chce wierzyć, że nie odpowiadają na maila, ja zazwyczaj mam odp nawet po kilkunastu minutach, kilka godzin to max.

    A btw, to fajnie rozwiązali sprawę monitorów samsunga. Mieli jakiś problem z dostawcą, więc zaproponowali dwie opcje zamienne. Pierwsza to zamianę na monitor HP (Model L2065) też 20' i 1600x1200 a z tego co sprawdzałem w sieci to lepszy i droższy model od Samsunga. Druga to możliwość zakupu przez zainteresowanego monitora w dowolnym sklepie i zwrot gotówki na konto w PS na podstawie faktury.

    To takie małe rzeczy, ale pokazują, że dbać o klienta trzeba umieć. Tak elastyczny support to moim zdaniem 50% sukcesu.

    pozdr
    warsaw

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    Ależ oczywiście, że jest, a czym innym są pakiety po 285$, 650$ i $1500 za fpp? Jak obliczał Góral, ta ostatnia opcja to może być nawet 60% rb.


    pozdr
    warsaw
    goral nie obliczal tego chyba tutaj na forum?

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    @ warsaw

    No mnie tez to bardzo zdziwilo. Jakis czas temu mialem z nimi maly problem i maile szly blyskawicznie. Sprobuje jeszcze raz, moze na innego maila tym razem

  5. #15
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    120
    Cytat Zamieszczone przez warsaw Zobacz posta
    Ależ oczywiście, że jest, a czym innym są pakiety po 285$, 650$ i $1500 za fpp? Jak obliczał Góral, ta ostatnia opcja to może być nawet 60% rb.
    Nie wiem jakim cudem wyszlo 60%rb, skoro np. 1500$ kosztuje 100K FPP, a majac nawet status np. Supernova Elite wyrabia sie dodatkowo 400%Fpps, wiec kazdy 1$ wydany na oplaty turniejowe (czy 1$ rake z puli) daje nam w sumie 25Fpps, idac dalej, 100000/25=4000. Wynika stad, ze przy wydanych 4000$ na rake, otrzymamy z powrotem 1500$ co daje nam 1500/4000=37,5%RB i wszystko przy zalozeniu, ze wczesniej uzbieralismy 1 million basic fpps, czyli tych calkiem podstawowych, liczonych zawsze po 5points/1$. Oczywiscie rake, ze stolikow moze wygladac troszeczke lepiej, ale nie wiele lepiej. Dodatkowo, im mniejszy bonus tym gorszy stosunek rake/rakeback.
    Pozdrawiam

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    ja koszulke dostalem po 2 miesiacach wiec sie nie martwcie na pewno dojdzie
    btw ciekawe czy ktos ma sukno z logo ps? ja mam...
    a i przy zamawianiu polo pamietajcie zeby zamowic jeden nr mniejszy ja zamowilem xl i moglem jej uzywac jako przescieradla...

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    widzialem wielu takich, ktorzy kochaja chodzic w przescieradlach


    a w sprawie PS, to czy ktos moglby podac wiarygodne zrodla, jak to wychodzi z tym ich RB ?

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    cóż, obliczanie RB jest kwestią indywidualną, Góral dokonał tego na podstawie szczegółowych danych z PT. Ja z PT korzystam niedawno, więc będę mógł zrobić takie wyliczenie na koniec marca. Niemniej, przy Platinium i 9 stolach (6cash+3turnieje) wyrabiam 250vpp/h, co daje 625 fpp/h. To z kolei daje 50,000 fpp ($650) po 80h gry. Moja sesja to standardowo 8h co drugi dzien, czyli po 10 takich sesjach mam $650 cashbacka. Czyli raz na 20 dni - średnio więc 975$ miesięcznie. Nie wiem, ile to wychodzi w % rakebacka, ale myślę, że całkiem ładnie, a jeszcze warto podkreślić, że PS premiuje graczy TAG (moje statsy z PS to 13-7-3) i przyznaje FPP za każde rozdanie przy którym tylko siedzi się przy stole.

    Pozdr
    warsaw

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Powiedz mi, czy grając na 9 stołach grasz cokolwiek innego niż super karty? Ready chyba zupełnie odpadają? Podobnie z blefami, kiedy nie ty byłeś agresorem preflop. Squeeze'y? Ja na 4 stołach sobie nie radziłem jakiś czas temu, dlatego jestem pełen podziwu jak któs na 9 daje radę.
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 08-03-2007 o 18:04 Powód: usunięty zbędny cytat

  10. #20
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Faktycznie super sprawa z tym monitorem. Oczywiście skorzystałem z możliwości zamiany, w Komputroniku HP jest ponad 300zł droższy.
    Co do FPP/Rake, to ja wolę to pierwsze. Szczerze. Gdybym pomyślał, że mam wydać $600 na monitor, to w życiu bym go nie kupił. A punkty z chęcią wydam i jestem przekonany, że nie będę tego żałował :P.