Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    315
    Witam
    Chodzi mi o programy podobne do Poker Office i POker Tracker. Są jeszcze jakieś inne czy wybór jest tylko pomiędzy nimi ?

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Opolskie
    Posty
    34
    jest jeszcze np poker indicator, holdem indicator nie maja tyle opcji ale dla poczatkujacego czyli takze mnie jest wystarczajacy , brakuje mi w nich tylko zapamietywania rozegranych gier, zeby potem sobie je zanalizowac

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    315
    Kiedy mi chodzi własnie o analizowanie rozegranych gier a nie liczenie prawdopodobieństwa wygranej.

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez slazak8 Zobacz posta
    Kiedy mi chodzi własnie o analizowanie rozegranych gier a nie liczenie prawdopodobieństwa wygranej.
    po co szukać innych jak te dwa są najlepsze

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Jest jeszcze http://www.poker-edge.com/ , wyglada ciekawie, ale jeszcze nie korzystalem.

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    a czego ci w tych dwóch brakuje? spróbuj i wybierz, nie trać czasu na szukanie czegoś lepszego bo raczej nie znajdziesz

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    7
    Moglibyscie opisac działanie holdem indicator?
    Kompletnie nie łapie, w czym ten program ma mi pomoc, czy to zwiększy szanse na moje wygrane?

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez slazak8 Zobacz posta
    Witam
    Chodzi mi o programy podobne do Poker Office i POker Tracker. Są jeszcze jakieś inne czy wybór jest tylko pomiędzy nimi ?
    Holdem Manager :: HOLD'EM MANAGER :: Online Poker Tracking and Analysis Software

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    18
    Z tego co wiem Holdem Manager jest jednym z lepszych programów i szybciej rozwijających się

    Moi koledzy, którzy grają wysoko
    FL
    10/20 +++ używają go i nie narzekają

    Pozdro

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    142
    ja tam notuje wszystko w zeszycie i rysuje wykresy na papierze milimetrowym