Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 93 z 93
  1. #91
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Olsztyn
    Posty
    448
    Teraz to sie wszyscy madrzy zrobili jak sie wypowiedzial warsaw i goral, a wiekszsoc pisala na poczatku ze da calla hehe

  2. #92
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    Cytat Zamieszczone przez miecho Zobacz posta
    Wg mnie fold.
    Cytat Zamieszczone przez Zielony Zobacz posta
    EASY F O L D !
    Cytat Zamieszczone przez jradzioo Zobacz posta
    a co do gry na flopie to fold

    nie tak od razu wszyscy. ja od poczatku bylem za foldem. misie to wydawalo oczywiste ale tu ostra klotnia sie wywiazala.
    Osobiscie nie wiem jak mozna bylo nie zagrac all in pre flop.a na flopie dla mnietylko FOLD

  3. #93
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    załóważcie że dyskusja dotyczy sytuacji w ktorej większość z nas,a już tym bardziej Góral czy Warsaw by się nie znależli.Kto robi small raise z AA po wcześniejszym raise na bublu w satelitce?
    I to nie jest to satelitka do freerolla o 1000 dolarów na bossie a o weiscie do EPT.
    Ale zakładając że każdy z nas popełnia taki bląd przed flopem i wyskakuje taki flop jaki wyskoczyl
    Rozważacie to rozdanie tylko od strony matematycznej,ale poker to przecież nie sama matematyka.Owszem celem satelitki jest nie posiadanie wszystkich żetonów a awans do turnieju glównego,czasem lepiej sobie odpuścić,jednak w tej konkretnej sytuacji mamy seta Asów a tak naprawde przeciwnik moze miec wszystko.Owszem w tym momęcie satelitki najlepiej jest czekac aż to inni załatwią sprawe za nas,ale już tak na gorąco troche inaczej sie do tego podchodzi.Dla żadnego z was nie będzie to easy fold.Jasne z bólem serca część osób go naciśnie,ale nie w 3/4 sekundy
    Złóożyć AA przed flopem????jeżeli już dwóch gości jest na all inie a my mamy przyzwoita liczbe żetonów to faktycznie są 3/4 sekundy