Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Zbyt pasywnie ?

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    To bylo moje pierwsze rozdanie na tym stole (jeszcze nawet acehud nie zdazyl sie zaladowac ) - dlatego 0 info o oponentach.

    Texas Hold'em $0.50-$1 NL (real money), hand #1,927,759,113
    Table Najaf, 25 Feb 2007 4:06 PM ET

    Seat 2: Sharker PL [ , ] ($50.00 in chips)
    Seat 4: RaitzeR1 ($34.05 in chips)
    Seat 5: VicciPicci ($14.15 in chips)
    Seat 6: KOFF-III ($40.60 in chips)
    Seat 9: jockelito ($56.20 in chips)
    ANTES/BLINDS
    VicciPicci posts blind ($0.25), KOFF-III posts blind ($0.50), Sharker PL posts blind ($0.50).

    PRE-FLOP
    jockelito bets $2, Sharker PL calls $1.50, RaitzeR1 folds, VicciPicci folds, KOFF-III folds.

    FLOP [board cards ,, ]
    jockelito bets $4.50, Sharker PL calls $4.50.

    TURN [board cards ,,, ]
    jockelito checks, Sharker PL checks.

    RIVER [board cards ,,, , ]
    jockelito bets $15, Sharker PL bets $43.50 and is all-in, jockelito bets $34.70 and is all-in.

    SHOWDOWN
    jockelito shows [ , ]
    Sharker PL shows [ , ]
    jockelito wins $105.95
    SUMMARY
    Dealer: RaitzeR1
    Pot: $106.95, (including rake: $1)
    Sharker PL loses $50
    RaitzeR1 loses $0
    VicciPicci loses $0.25
    KOFF-III loses $0.50
    jockelito bets $56.20, collects $105.95, net $49.75



    Jak Wy rozgrywacie takie ręce ?? Czy zagrałem zbyt pasywnie na flopie i turnie ??

    Moja pasywna gra byla z kilku powodow:
    - koles podbija 4BB z UTG to raczej mozna go obstawiac na jakies face card, czy pare
    - na turnie nie bylo zadnych flush drawow
    - obstawiajac go na cos AQ, KJ czy cos mialem nadzieje ze na riverze wpadnie jakas face card lub koles po prostu bedzie probowal bluffem zgarnac i wygram dodatkowe $
    - sadzilem, ze nic nie ma

    A moze na riverze zamiast all-ina lepszy bylby call ? Ale mialem nadzieje, ze ma cos w stylu A9

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    ja zawsz gram to agresywnie od poczatku.

    re-raise na flopie do okolo 12-13$

    na turnie robie raise o pot jesli on by zczekal jesli by robil raise wrzucam allina.

    starm sie zawsze grac to jaknajbardzie agresywnie zeby wyciagnac kase poki jestem lepszy, a jesli mu dojdzie tak jak tutaj to trudno-reload

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    tak samo rozgrywam i tak samo wpierdalam

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    od pewnego czasu zadnego slow play! i dobrze na tym wychodze. wszystko co gram agresywnie, wiec trafiam to zgarniam BI, nie trafiam to robie fold, nie porywam sie z motyka na ksiezyc podpinam sie pod jradzia, a jezeli dobiora to reaload i dalej tam samo, na koniec sesji powinien byc mimo wszystko +

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    379
    kiedyś tak samo przejebałem z setem 4 i od tego czasu gram tak jak warebel

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    Mosznik po co załozzyles nowe konto??

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    379
    Bo tamten nick był zjebany

  8. #8
    a ja dzisiaj mialem 66 lekki rise pfx3 bo bylem SB
    flop 976 (97 w kolorze)
    ja bet o 1/2 pot
    1 kolo rise moj bet x3
    2 colo call jego bet
    ja allin
    1 call
    2 call
    turn 7
    river 9
    1 kolo gral z 93of
    2 kolo gral Q8of

    .... i po ptokach ( jak widac glupia gra poplaca

    pytanie jeszcze czy ktos gra moze na ultimabet.... gram tam od niedawna ale mam wrazenie, ze wiecej sie tam takich dziwnych rzeczy dzieje niz na PS czy Party .... bo ja tez im glupiej zagram to wiecej kasy zgarniam

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Sharker Zobacz posta
    Moja pasywna gra byla z kilku powodow:
    - koles podbija 4BB z UTG to raczej mozna go obstawiac na jakies face card, czy pare
    No, to był w sam raz powód aby nie slołplejować. W zasadzie to slołplej jest niejako z definicji nieopłacalną grą. Tutaj pula była raisowana preflop, więc nie trzeba było kombinować tylko normalnie raisować/betować. Aczkolwiek nie sądzę aby udało się wygrać to rozdanie inaczej niż bardzo mocny raise (do allina włącznie) na flopie. Ale to z kolei nie jest dobra gra IMO.

    jdx

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Sharker Zobacz posta
    To bylo moje pierwsze rozdanie na tym stole (jeszcze nawet acehud nie zdazyl sie zaladowac ) - dlatego 0 info o oponentach.

    [COLOR="DarkSlateGray"]Texas Hold'em $0.50-$1 NL (real money), hand #1,927,759,113
    Table Najaf, 25 Feb 2007 4:06 PM ET

    Seat 2: Sharker PL [ , ] ($50.00 in chips)
    Seat 4: RaitzeR1 ($34.05 in chips)
    Seat 5: VicciPicci ($14.15 in chips)
    Seat 6: KOFF-III ($40.60 in chips)
    Seat 9: jockelito ($56.20 in chips)
    ANTES/BLINDS
    VicciPicci posts blind ($0.25), KOFF-III posts blind ($0.50), Sharker PL posts blind ($0.50).

    PRE-FLOP
    jockelito bets $2, Sharker PL calls $1.50, RaitzeR1 folds, VicciPicci folds, KOFF-III folds.
    A ja mam takie pytanie. Jesteś pewien, że zarobisz tutaj żeby ci się call opłacił? Pot odds 3.25-1.5 = ~2. Żeby się opłaciło implied odds muszą być powyżej 7-1. Ja osobiście bym pewnie zrzucił 22. Bo jak nie trafisz seta na flopie to fold cokolwiek by nie leżało.

    Cytat Zamieszczone przez Sharker Zobacz posta
    FLOP [board cards ,, ]
    jockelito bets $4.50, Sharker PL calls $4.50.
    No właśnie. Tu by mi wyglądało, że na to że już więcej nie zarobisz (cont bet przeciwnika). A jeżeli na tym by się skończyło jego stawianie to straciłeś w tym rozdaniu pomimo, że wygrałeś.

    Cytat Zamieszczone przez Sharker Zobacz posta
    TURN [board cards ,,, ]
    jockelito checks, Sharker PL checks.
    Ale przyszedł b. dobry turn dla ciebie

    Cytat Zamieszczone przez Sharker Zobacz posta
    RIVER [board cards ,,, , ]
    jockelito bets $15, Sharker PL bets $43.50 and is all-in, jockelito bets $34.70 and is all-in.
    I niestety bardzo zły river. Osobiście bym tutaj mocno się zastanawiał nad callem. Napewno nie reraise. Tym bardziej, że nie znałeś przeciwnika.

    Nie krytykuje tylko pytam, bo podejrzewam, że gram zbyt pizdeczkowato i za małe pule zgarniam. A z tego co widziałem na blogu nieźle ci idzie.

    Co inni mają do powiedzenia nt. takich calli preflop? Jak się nie trafi seta na flopie to co? Nawet jeżeli bet przeciwnika wygląda na cont-bet?