Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Oj dużo, dużo, dużo muszę się uczyć żeby tak reraiseować z takim badziewiem preflop.
    ??????????????

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    brunson? nie wiem nie czytalem.
    z fl dr lub str8dr po jego reraise all in measy call.
    jak dotrzemy do turna to tez zwkle push, pamietaj ze to my reraisowalismy PF i on mysli ze mamy QQ+ lb AKs

    oczywiscie podstawa to full by in

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    brunson? nie wiem nie czytalem.
    z fl dr lub str8dr po jego reraise all in measy call.
    jak dotrzemy do turna to tez zwkle push, pamietaj ze to my reraisowalismy PF i on mysli ze mamy QQ+ lb AKs

    oczywiscie podstawa to full by in
    Jak easy call!? Z 4 flushem lub 4 straightem masz 30% szans na złapanie. Chyba easy call jak dostajesz odpowiednie odds?

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    wedlug mnie Ak vs 78s flop np AJ4 i mamy fl to jakies 40% ale moge sie mylic bojakos nie zwracam na to wielkeij uwagi

    nawet bez jakis super oddsow sprawdze bo skoro robie reraise pf 78s to chce zbdowac odpowiedni image

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    PeriMCS
    przegladalem wlasnie inny watek w ktorym sie wypowiadlaes
    ( rozdanie: gosc mial 22 byl raise 4bb pre flop i piszesz ze bys to zrzucil bedac na BB) teraz tu ze 78s to gowno:
    widze ze jestes bardzo strachliwym graczem
    ja moge ci tylko poradzic zebys popracowal nad agresja bo to prowadzi moim zdaniem do sukcesow w pokerze.

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez jradzioo Zobacz posta
    PeriMCS
    przegladalem wlasnie inny watek w ktorym sie wypowiadlaes
    ( rozdanie: gosc mial 22 byl raise 4bb pre flop i piszesz ze bys to zrzucil bedac na BB) teraz tu ze 78s to gowno:
    widze ze jestes bardzo strachliwym graczem
    ja moge ci tylko poradzic zebys popracowal nad agresja bo to prowadzi moim zdaniem do sukcesow w pokerze.
    Tylko, że jakoś nikt nie chwali się wtopami po kilkadziesiąt $ z 78s.

    A co do rozdania z tamtego wątku. No cóż, gdyby nie 9 na turnie to właściciel seta byłby w plecy pomimo, że by wygrał to rozdanie. Może nie? A że river był nieszczęśliwy to wpierdolił 50$ z marnym 22 preflop.

    Zgadzam się, że mam problem z agresją i dlatego tak ostro tutaj dyskutuję, aby się czegoś nauczyć od lepszych. Ale tutaj z 87s reraise do 12BB? Myślę, że siła tego leży jedynie w szansie na zgarnięcie puli preflop. Albo blefie na flopie. Bo na złapanie czegokolwiek, z czym można ostro zagrać to raczej nie ma co liczyć.

    Może jestem strachliwy, ale nie przypominam sobie, aby kiedyś złapał monstera z taką kartą i to jest tego przyczyną. A na dodatek jak łapiesz monstera z taką kartą to pozostali nie mają nic z flopa, więc nie tak łatwo ich skłonisz do gry na stacki.

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    wedlug mnie Ak vs 78s flop np AJ4 i mamy fl to jakies 40% ale moge sie mylic bojakos nie zwracam na to wielkeij uwagi

    nawet bez jakis super oddsow sprawdze bo skoro robie reraise pf 78s to chce zbdowac odpowiedni image
    Tzn? Zrobisz calla bez oddsów, bo wiesz, że później odrobisz to z nawiązką na tym stoliku pokazując złe zagranie co może ich skłonić do zbyt agresywnej grze, kiedy ty rzeczywiście będziesz coś miał?

    A tak przy okazji zupełnie to jest róźnica pomiędzy słowami jakiś i jakichś.

  8. #18
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    glowny powod do reraisowania 78s do 12bb to fakt ze mam pozycje, przeciwnik bedzie myslal ze mam TT+ lub AK, AQ i c-bet zgarnie pule na flopie w wiekszosci przypadkow.