Strona 3 z 27 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 262
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Ja spłukać do zera to się nie spłukałem, ale największą procentową stratę bankrolla zaliczyłem gdy miałem 100$ na SB i po kilku przegranych SnG za 5$ chciałem się szybcie odbić i wszedłem na 10$ - i ten przegrałem, to później na 20$ i też przegralem. Zakonczylem sesje z 70% stratą BR (z 100 do 30$)... No ale następnego dnia odrobiłem straty

    Teraz bardzo trzymam się BM i jak mi idzie, to wszyscy mogą zobaczyć na blogu (udokumentowane screenami dla Tomaszów )

    @ warebel z jakich stawek macie te bazy danych z PT na ongame? ;P

  2. #22
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    NL50, NL100 i NL200

  3. #23
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Kakashi nawet mi sie to nie śniło Wiem tylko, że przeszedłem bardzo długą droge do obecnej sytuacji, głównie przez granie zbyt wysoko w stosunku do mojego bankroll'a, można powiedzieć, że to praktycznie cud, że wciąż żyje i gram Znam paru graczy co nie mieli tyle szczęścia, nie będę podawał nick'ów...

    Wszystko zależy od tego jaką drogą chcesz przejść przez życie. Spokojnego grindowania stolików czy może zaryzykować? Wielu ryzykuje i wielu przez to poległo ....
    ale ci, którym się udało teraz grindują stoliki znacznie wyżej...


    __
    TT

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    a co zlego w grindowaniu? moge dochodzic do wszystkiego spokojnie latami, nie potrzebuje fisiowac, traktuje gre jako inwestycje. ryzykowac mozna, ale po co? ogladales zapewne hazardzistow, to tam masz przyklad jak sie konczy nie przestrzeganie BM i stawianie wszystkiego na jedna karte.

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Nie wiem czy to najlepszy przyklad.
    Splukal sie, pozyczyl kase, wygral, oddal i jeszcze byl na + :P

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    od providenta:P?
    ja proponuje od chlopakow z miasta, wtedy jest wieksza determinacja, zeby nie przegrac

  7. #27
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    proponuje także rozróżnić to, że my tu na forum możemy prowadzić dyskusję czy warto grindować, czy zaryzykować wbrew BR, ale nawet taki grinding a sprawa realnej pracy ma się tak że ludzie pracują za 150$-600$, sami widzicie te kwoty, po co ryzykować jak spokojnie można mieć 1k-3k na niższych stawkach...

  8. #28
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Sokołów Podlaski
    Posty
    53
    Mi wpada 2-3K$ na NL50 nic trudego.

  9. #29
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Cytat Zamieszczone przez TesseracT Zobacz posta
    Wiem tylko, że przeszedłem bardzo długą droge do obecnej sytuacji, głównie przez granie zbyt wysoko w stosunku do mojego bankroll'a, można powiedzieć, że to praktycznie cud, że wciąż żyje i gram

    __
    TT
    Przypomniales mi pewna dyskusje sprzed roku odnosnie BM, wtedy zacielke broniles tezy, iz majac 2000$ moglbys grac spokojnie 400nl. Widze, ze czas troche Ciebie poukladal. Troche, bo czytajac wiele Twoich wypowiedzi pewnie znow okolo roku bedziemy musieli poczekac, by uslyszec cos bardziej tworczego. Przypominasz mi mit o Narcyzie, zycze szybkiego nauczenia sie pokory i szacunku naleznego kazdej osobie. Zastanawia mnie, dlaczego tak wielu graczy zabiega o to by byc uwazanym za gracza wygrywajacego. Proznosc ? Co do grindowania nie rozumiem Twojego rozumowania. Wynika z niego jakoby granie zgodnie z BM (mniej lub bardziej restrykcyjnym) byloby grindowaniem, a robienie strzalow wyzej, byloby hartem ducha, odwaga i tym wszystkim naj co zwiazane jest z pokerem. To chyba nie tak, chyba ze ja cos zle zrozumialem. Drazni mnie nasmiewanie sie z innych, ktorzy graja nizej. Pamietaj, ze z Ciebie sie nikt nie nasmiewa, wez przyklad od lepszych. Przeczuwajac, ze moze byc ostra riposta, uprzedze fakty i powiem, ze do HYATT'a sie nie wybieram. I na koniec gratuluje (szczerze) dotychczasowych dokonan.

    Peace.

    Pozdrawiam

  10. #30
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Świetny post amazonit. W pełni popieram Twoją opinię.

    Dave