Strona 2 z 27 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 262
  1. #11
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    159
    Ja tam sie splukalem juz z 6 razy. W tym ostatnio caly bankroll w 3 dni ;]

    Wlasnie jestem na etapie zabawy od nowa w internecie

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez TesseracT Zobacz posta
    Nagle się okaże, że 90% wygrywa ...


    __
    TT
    zawsze mnie to dziwi, chyba jestesmy najlepszym pokerowym krajem, bo wszyscy wygrywaja ale to przeciez dobrze

    Cytat Zamieszczone przez poligraf86 Zobacz posta
    Na wyzszych stawkach juz bardziej jest potrzebny BM i tez mozna spokojnie byc graczem wygrywajacym bez wielkich umiejetnosci.


    Pzdr
    na jakim roomie ? chetnie tam pogram

  3. #13
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    233
    Soprano: kolega chyba troche przesadzil z tym brakiem umiejetnosci, ale musisz przyznać chyba, że ciężko jest spłukać sie grając ABC pokera na full ringach. Moim zdaniem poker w internecie zaczyna sie na shorthanded, tam trzeba umieć grać duzo lepiej.

  4. #14
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    170
    na jakim roomie ? chetnie tam pogram[/QUOTE]


    Dla mnie wyzsze oznaczaja NL50 NL100 jak na teraz nie mowie o takich jak Ty grasz ;> a slaby poziom jest na VCPOKER zaczynalem tam od 10$ co dawali na start i z tego zrobilem prawie 2k w 3 miesiace.

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    już tylko Trójmiasto
    Posty
    270
    Splukalem sie niemal do zera w tym miesiacu. Po serii bad beatow strasznie mocny tilt, jednak nie taki tilt-maniak i call/bet ze wszystkim. Bardziej polaczenie tilta-wkurwiaczo-niedowierzacza, gdy wiem, ze mimo dobrej postawy preflop, na flopie i turnie to mnie wydrawowali i przegram ale i tak doloze by sie upewnic, z tiltem-syndromem malej wiary, gdy mam wrazenie, ze jestem najwieksza fiszka przy stole, niezaleznie od poziomu stawek i chyba nie rozumiem tej gry.

    Wiem, jaka jest tego przyczyna -> chwiejny BM. Nie potrafie jednak "zaczac od poczatku", od microstawek bo tam ludzie nie mysla i nawet te ABC pokera w moim przypadku jest malo skuteczne. Jakbym siadl na 0,5/1 chociaz to kilka bad beatow i nie mam polowy BR.

    Generalnie nie wiem jak do tego podejsc, wiec zostawie to na razie w spokoju


    Taki pesymistyczny post - jednak nie wszyscy wygrywaja

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Czytałem niedawno topic o zawodowym graniu w pokera, gdzie każdy odradzał tego i główny czynnik to "każdy musi się kiedyś spłukać" i teraz nagle okazuje się, że wszyscy zarabiają...

    Soprano polacy wcale nie są lepsi od innych. Poprostu każdy (większość, bywają wyjątki) wyolbrzymia swoje sukcesy i przemilcza wielkie porażki...
    Po tym co nieraz widze przy stolikach w Hyatt'cie i u Clippera, wydaje mi się, że u nas jest tak samo jak wszedzie 6% trzaska kase 30-40% siedzi w miejscu i reszta wtapia ....


    __
    TT

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Cytat Zamieszczone przez TesseracT Zobacz posta
    Nagle się okaże, że 90% wygrywa ...


    __
    TT
    Może po prostu tylko gracze wygrywający udzielają się na forum (łącznie jest ok 2350 użytkowników, a chyba 100 czy 200 aktywnych).

    P.S. Jednak, żeby nie było 90% wygrywających to powiem, że ja jestem graczem przegrywającym - little fishy

    Dave

  8. #18
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    bez dowodów to każdy może sobie gadać (i na kogoś), w wątku nie wpisało się 100% forumowiczów, to po pierwsze, po drugie, nie zakładajmy że wszyscy kłamią (zwłaszcza uczestnicy wątku), po trzecie, tesseract, sam piszesz że parę razy się spłukałeś, parę razy to sporo, piszesz że stanąłeś na nogi, każdy tak może powiedzieć, a może koloryzujesz?

    uważam że takie dyskusje są dobre, niech się ludzie wpisują, ale się tu nie oceniajmy, może kto chce kogoś skrytykować czy wygrywa czy nie to niech sam zapuści najpierw jakiegoś screena z PT czy cahier'a i potem niech się autorytarnie wypowiada...

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    bez przesady, nikt nie musi wklejac screenow z cashiera, PT czy netellera, bo ktos tam w cos nie wierzy, to jest jego problem. to ze ktos przegrywa, lub stoi w miejscu nie oznacza ze inni takze. poza tym jest nas tu paczka chlopakow grajacych na ongame, wymieniamy sie bazami danych z PT i PO, wymieniamy sie uwagami na temat gry i ci co maja wiedziec, to swoje wiedza.
    w kadym razie: grajac w odpowiednim roomie, stosujac sie do zasad BM, grywajac bardzo dobrego TAGa na FULL RINGACH, multi-table, wyrabiajac bonusy i analizujac swa gre smiem na dzien dzisiejszy twierdzic ze da sie zarabiac regularnie, co potwierdza nie tylko moj przyklad, ale rowniez moich kolegow.
    jak ktos nie wierzy, to trudno, ja w kazdym razie moge mowic za siebie i za tych kilku, w ktorych statystyki mam wglad na codzien.

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Cytat Zamieszczone przez TesseracT Zobacz posta
    Nagle się okaże, że 90% wygrywa ...


    __
    TT
    No chyba nie myslales, ze jestes jedyny w swoim rodzaju;p