Strona 13 z 27 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 262
  1. #121
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    nie no taka prawda ze nie chce sie doskonalic

    Mnie tez wali czy gram zle jesli mimo to ciagle wygrywam chociaz powolutku chce grac coraz lepiej

  2. #122
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Blah!.. a mi SC tnie pod wine i nie da się grać..

  3. #123
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    hmmmmm
    popatrzyłem na posty nastepujace po moim,i tak
    konstruktywnej odpowiedzi doczekałem sie od Filippo,też juniora w tej branzy jak ja
    deklaracji,bardzo szczerej ElCapitano,i ja się z nią utożsamiam!!!!
    Reszta to mętniactwo.Wydaje mi się,że forum chyli sie ku upadkowi,jest grupa skupiona w TWA/Towarzystwo Wzajemnej Adoracji/,komplementująca się nawzajem lub wieszająca psy na sobie,w zależności od sytuacji przy stoliku.Wydaje mi się,że grupa ta powinna utworzyc subforum,pod nazwą np.Głuszec.Skład grupy kazdy uzytkownik forum ma pewnie ustalony.Nikt mnie na forum nie zapraszał,wszedłem sam.Przyznaję jednak,że się rozczarowałem.Wg.definicji z założenia forum powinno służyć wymianie poglądów,doswiadczeń.A co mamy?Samouwielbienie.Niektóre porady budzą szczere rozbawienie.Gra we freerollach dla poprawienia poziomu?Jakiego poziomu?.Przecież freeroll nie ma nic wspólnego z pokerem w kakiejkolwiek postaci,chyba tylko tyle,że obowiązują te same zasady starszeństwa układów.I takie teksty czytam u zasłużonego/śenior Member/?Czyzby wasza wiedza na temat pokera nie była tak ogromna,jak się wam wydaje?Temat do przemyślenia.
    Moim celem nie jest uraza kogokolwiek na tym forum,ale uzmysłowienie sobie swojej rzeczywistej wartości w istniejącym układzie.
    pzdr

  4. #124
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    Hehe to kiedy ten turniejek w SC bedzie motywacja zeby znow cos pyknac ;]
    Z Macia bedzie ciezko bo turretow stawiac to sie nie zapomina, co najwyzej robilby to troche wolniej ale powalczyc mozna ;]

  5. #125
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Cytat Zamieszczone przez kubulek Zobacz posta
    hmmmmm
    popatrzyłem na posty nastepujace po moim,i tak
    konstruktywnej odpowiedzi doczekałem sie od Filippo,też juniora w tej branzy jak ja
    deklaracji,bardzo szczerej ElCapitano,i ja się z nią utożsamiam!!!!
    Reszta to mętniactwo.Wydaje mi się,że forum chyli sie ku upadkowi,jest grupa skupiona w TWA/Towarzystwo Wzajemnej Adoracji/,komplementująca się nawzajem lub wieszająca psy na sobie,w zależności od sytuacji przy stoliku.Wydaje mi się,że grupa ta powinna utworzyc subforum,pod nazwą np.Głuszec.Skład grupy kazdy uzytkownik forum ma pewnie ustalony.Nikt mnie na forum nie zapraszał,wszedłem sam.Przyznaję jednak,że się rozczarowałem.Wg.definicji z założenia forum powinno służyć wymianie poglądów,doswiadczeń.A co mamy?Samouwielbienie.Niektóre porady budzą szczere rozbawienie.Gra we freerollach dla poprawienia poziomu?Jakiego poziomu?.Przecież freeroll nie ma nic wspólnego z pokerem w kakiejkolwiek postaci,chyba tylko tyle,że obowiązują te same zasady starszeństwa układów.I takie teksty czytam u zasłużonego/śenior Member/?Czyzby wasza wiedza na temat pokera nie była tak ogromna,jak się wam wydaje?Temat do przemyślenia.
    Moim celem nie jest uraza kogokolwiek na tym forum,ale uzmysłowienie sobie swojej rzeczywistej wartości w istniejącym układzie.
    pzdr
    Może spróbuj dział dla początkujących ? i zadaj tam konkretne pytanie w konkretnym temacie.

    A nie raczysz nas tutaj ni w ząb ni w oko swoimi mało interesującymi wywodami...

  6. #126
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    167
    "Może spróbuj dział dla początkujących ? i zadaj tam konkretne pytanie w konkretnym temacie.
    A nie raczysz nas tutaj ni w ząb ni w oko swoimi mało interesującymi wywodami..."
    taa.. prawie jak wujek dobra rada.. prawie..

  7. #127
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    ... że co ?

  8. #128
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    kubulek nawet mi sie niechcialo calosci czytac co piszesz niepodoba Ci sie to znajdz sobie lepsze forum bo to chyli sie ku upadkowi LOOOOL

    Jezeli nie umiesz ograc ludzi we freerollach to daj sobie spokoj z pokerem .

    Albo najlepiej przegraj te ostanie pieniadze i wtedy zacznij grac freerolle

    Dotego takie pytanie co mam robic bo przegrywam??
    Nikt Ci tego nie powie powiedzialem czytaj dzial strategia albo jakies ksiazki i graj graj graj

    nikt Cie nie nauczy grac w jednym poscie

  9. #129
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez kubulek Zobacz posta
    hmmmmm
    popatrzyłem na posty nastepujace po moim,i tak
    konstruktywnej odpowiedzi doczekałem sie

    Reszta to mętniactwo.Wydaje mi się,że forum chyli sie ku upadkowi

    pzdr
    jak ci można pomóc jak nie zamieszczasz na forum rąk jakie rozegrałeś????? ale obrażać to umiesz choć krótko tu jesteś, więcej pokory

    pzdr

  10. #130
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Cytat Zamieszczone przez BlaCha Zobacz posta
    Blah!.. a mi SC tnie pod wine i nie da się grać..
    noom, ja tez jade pod linuxem, postaw sobie vmware, chodzi elegancko.. no w miare ..lekkie problemy z najwazniejszym...czyli myszka, za szybko chodzi i nie da sie tego przestawic, ale mozna sie przyzwyczaic