Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    103
    Witam!

    Pisze bo jak planowalismy warto by zagrac jeszcze w Krakowie przed swietami. Proponujemy srode jakos wieczorem. Takze napiszcie czy Wam odpowiada termin i kto z Katowic bylby sklonny przyjechac.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    czemu akurat w srode? przeciez wiesz ze w srode gramy w morgansie... chyba ze mialoby to byc zamiennie ... mi jest w sumie egal niech reszta slaskich graczy z ligi sie wypowie

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    103
    No sroda wydawala sie taka najbardziej wszystkim optymalna. Zamiast Morgansa mozemy przeciez zrobic duza gre w Krakowie pod warunkiem, ze ekipa z Katowic zechce przyjechac. Palo pogadaj z chlopakami i daj znac jak to widzicie.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Mi na maxa nie pasuje i na pewno nie moge jechać do Krakowa
    proponuję piątek

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Mnie w środe już nie będize w Polsce, także tez odpadam

    Soprano

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    103
    Myslelismy o srodzie bo Wielki Piatek to juz za blisko przed swietami. Poza tym niektorzy wyjezdzaja do rodzin i nie bedzie ich w Krakowie. Od biedy moze byc czwartek jeszcze, ale wtedy bedzie juz mniej osob z Krakowa.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    u mnie ten tydzien tez z powodow logistycznych odpada rozmawialem z boncem i padla propozycja wtorku w przyszylym tygodniu

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    No czyli trzeba się będzie zgadać na późniejszy termin na rewanż Kraków vs. Katowice. W każdym razie my gramy jutro w Partii od 20. Jeśli ktoś z Krakowa jest chętny wpaść pograć to zapraszam! Gramy texas pot-limit na blindy 0,50/1.
    Dla chętnych informacja: lokal znajduje się przy ul. Balickiej 2, niedaleko wiaduktu nad Armii Krajowej.

  9. #9
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    A z ciekawosic, kto wygral krakow czy katowice?

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    103
    Jesli w tym tygodniu Katowice nie daja rady to ja sie chetnie pisze na wtorek w przyszlym tygodniu. Mysle ze inni gracze z Krakowa tez sie skusza.
    A kto wygral ciezko powiedziec bo nie gralismy zespolowo.