Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34
  1. #21
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    nie no bylo spoko chociaz wrocilismy na chate okolo 5 i za bardzo nie wiem co sie wokol dzieje
    btw voytek chyba zrobil duzo rebuy'ow
    i gdyby ten wik jeszcze troche blizej mieszkal...

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    To ty Czorny jeszcze nerwów w grze nie widziałeś :wink:
    Było jak najbardziej spoko i mam nadzieję, że szybko to powtórzymy.

    Pozdrawiam
    Wiktor

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Co do nerwow to glownie na mysli mialem koncowke mojego grania...ok 2:00,kiedy to `wilk` jak go to palo okreslil,dokonywal `seryjnych` rebuyow. Tak ogolnie bylo spokojnie...i jak najbardziej lightowo :lol:
    A takie pozadne `nerwy` Vitorio to zdazylo mi sie czasami ogladac :wink: pozdr.

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Coś pomieszałeś
    Palo nie mowil "wilk" tylko "wik" i mowil o mnie (wik to skrot od Wiktor)
    seryjne rebuye robil kto inny :wink:

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    heh no tak Sorka nie wilk tylko wik.Ty jak najbardziej nie zaliczales seryjnych rebuyow,ty je raczej innym `konfiskowales`! :lol: :lol:
    Po prostu zel sobie przeczytalem!

  6. #26
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Vitorio wszyscy mylą Twoją ksywkę więc może wersja 'wilk' nie jest taka zła i rozwiązała by problemy :P

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    680
    Jesliby cos sie tam dzialo w kraku jakas gierka w partii,badz gdzie idziej..to dajcie znac na forum chlopaki z checia wpadne(vojtek lub marian).Bo cos to ostantio w kraku sie nie gra...a szkoda!Chyba ze jestem w bledzie i po prostu tylko na forum tego nie obwieszczacie.Pozdrawiam i narka 8)

  8. #28
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Cytat Zamieszczone przez czorny
    Bo cos to ostantio w kraku sie nie gra...a szkoda!
    Hehe, no akurat we wtorek graliśmy, chociaż w zasadzie to bardziej we środę, bo skończylismy koło 11 rano :wink: Z czego jakieś chyba ostatnie 3 godziny spędziliśmy na "simplified triple draw 5-card draw" i "przylepiańcu" (one card on head) nolimit. Najbardziej prze....ne partie: 2 vs. 3 vs 5. i uwaga: 2 vs. 2 vs. 3 :shock: Także gra u nas nie upada, tylko po prostu nigdy nie wiadomo kiedy akurat będzie. Jak umówimy się następnym razem z jakimś wyprzedzeniem to na pewno dam Ci znać. Jeśli ktoś jeszcze chciałby pograć to dajcie znać, to też poinformuję.

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    Tychy
    Posty
    501
    Tylko prosze jak nie wiem co, zorganizujcie cos w weekend bo ja w tygodniu to raczej ciezko..

  10. #30
    Dołączył
    Mar 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    417
    nie wiem czy to odpowiednie miejsce, ale...
    skoro zbliza sie majowy weekend to moze udaloby sie zrobic jakis maly nieoficjalny turniej w czestochowie albo w krakowie. troche chetnych z poludnia polski pewnie by sie znalazlo?