Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    Pytanie do uzywajacych poker tracker ace hud,poker office i innych programow statystycznych,co w poker office warto sobie ''live'' wlaczyc,w jaki sposob interpretujecie dane wskazniki,do czego ich uzywacie.Nie jestem w stanie zadac wszystkich pytan,temat jest cholernie rozlegly,takze mam nadzieje ze wiadomo o co mi chodzi.

    Mam juz kawalek czasu poker office ale niewiele uzywam z przerwami,z roznych powodow dlatego jestem do tylu w umiejetnosci uzywania tego softu,takze przydalyby sie tez opisy poszczegolnych wskaznikow,narazie uzywam tylko tych podstawowych saw flop %/pre flop raise%/flop-turn%(wie ktos co to dokladnie oznacza,wydaje mi sie ze chodzi o ''frekwencje po flopie czyli czy ktos jest sklonny callowac bety na flopie itd.)czesto dodaje rozne wskazniki,troche trudno to wszystko zmiescic,a trzeba wybrac te najwartosciowsze

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez comp Zobacz posta
    Nie jestem w stanie zadac wszystkich pytan (cut)
    nie szkodzi, nie musisz, pytania zadali już inni, ty przeczytaj tylko odpowiedzi

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    252
    nie sadze zeby zostaly opisane mozliwosci 50% poker office na tym forum,ale co tam niech bedzie temat zamkniety,gowno znalazlem na ten temat.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    ja się w pewnym sensie zgadzam z comp, nie za duzo na forum o tym (moze dlatego, ze podobno niektorzy prosi z forum w ogole nie uzywaja zadnych PT czy PO )

    W każdym razie jedne z lepszych artykułów na temat PT znalezłem na BTP, tutaj link:

    http://www.bet-the-pot.com/poker-tra...ne-page31.html

  5. #5
    Ja w zasadzie również korzystam z podstawowych wskaźników i chętnie poczytałbym jak inni z tej "papki" statystycznej korzystają.

    pozdr