Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Gdzie grac?

  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    No wlasnie gdzie grac, jaki serwis najbardziej sie wam podoba?

    Moze zaczne od siebie, na kaske gralem( i gram) na www.BigBetPoker.com, www.PokerStars.com i www.ParadisePoker.com.

    Najbardziej podoba mi sie PS szczegolnie jego szata graficzna, do tego wyjatkowo szybki kontakt z supportem(odpowiadaja zazwyczaj w ciagu 5 minut), nie ma tez problemu z transferowaniem kaski np. jezeli chcesz pozyczyc koledze $5 po prostu wysylasz maila do supportu ze swoimi i kolegi danymi(z maila na ktory jestes zarejestrowany) i sprawa jest bardzo szybko zalatwiana. Co do poziomu gry, to z tego co slyszalem i przekonalem na wlasnej skorze jest dosyc wysoki(chociaz wydaje mi sie ze czesciej niz na innych serwisach ostatnia karta ratuje moich przeciwnikow).

    Kolejny serwis to BBP, maja jak na razie najlepsze promocje(niedawno wystartowali) i dosyc ladny interface(3D stoli, krzeselka), tutaj udalo mi sie wygrac najwiecej kaski i na prawde nie ma czego sie przyczepic, bardzo porzadny site, i ludzie tutaj grajacy chyba mniej szaleja niz na PS. Jedyna wada moze byc na razie niezbyt duza liczba graczy, tak ze nie ma tak jak na PS ze kiedy nie wejdziesz to ktos zawsze gra, ale site jest w fazie rozwojowej wiec nie ma sie czemu dziwic, ogolnie jest bardzo dobrze.

    Czas na PP, jest to pierwszy i najwiekszy serwis pokerowy, dlatego tez sprobowalem tam swoich sil, niestety szybko zniechecilem sie bardzo brzydkim moim zdaniem interfacem. Duzo nie moge o nim powiedziec bo dosyc szybko przegralem wplacone tam pieniadze, ale po tym krotkim pobycie nie wynioslem dobrego wrazenia.

    Podsumowujac, najbardziej podoba mi sie PS, chociaz BBP niewiele mu ustepuje, PP nei bardzo mnie przekonal. Aha wazna informacja, minimalne wplaty to : $50,$20,$20 odpowiednio na PS,BBP i PP, tak wiec jezeli chcecie zaczac grac na kaske to chyba polecalbym BBP, a z czasem mozna sprobowac innych miejsc.

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2003
    Przegląda
    Somewhere, USA
    Posty
    63
    Ja gram i polecam Ultimate Bet: http://www.ultimatebet.com. Dobra grafika, szybka gra i można pograć za prawdziwe lub ''sztuczne'' pieniądze.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418
    Cos nowego ruszylo w expekcie ale jeszcze nie sprawdzalem.

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Dla relaksu proponuję darmowe granie w klasycznego dobieranego pokerka 1 na 1 na stronce: http://www.bunnypoker.com/
    Króliczki niczego sobie i jest ich coraz więcej do wyboru :wink:

    ps. Niestety dla dziewczyn stronka nie oferuje żadnych samców.

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Zakochalem sie w tych króliczkach bardzo wciagajacy pokerek 8)

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Super ! 8)