Strona 17 z 18 PierwszyPierwszy ... 715161718 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 176

Wątek: Toruń

  1. #161
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    29
    Dziś dzwonił do mnie kolega z Torunia i powiedział, że na Vertigo był jakiś policyjny nalot czy cuś i pokera tam już nie będzie- zaznaczam, że informacja nigdzie nie potwierdzona. Może Ryki się wypowie..

  2. #162
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    18
    to po co takie bzdury piszesz skoro masz niepotwierdzone informacje? w ten sposob wlasnie rozsiewane są plotki. Jaki nalot? Jaka policja?

    Przyczyną jest to że komuś się nie spodobało że w Toruniu jest organizowany poker. Na razie póki sprawa się nie wyjaśni to Liga została zawieszona. Nie wiem na jaki okres czasu. Jak liga ruszy to napewno każdy zainteresowany się o tym dowie. To tyle w temacie. Mam nadzieję że więcej bzdur już nie usłyszę na ten temat.

    pozdro

  3. #163
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Toruń
    Posty
    25
    to ja zagonilem ze w vertigo sa pokery :P dzieki temu otrzymalem status porzadnego obywatela piekny widok byl jak do vertigo wpadlo 10 policjantow w kominiarach i ze strzelbami krotkolufowymi aby przerwac to nielegalne przedsiewziecie : ps. nikt nie ucierpial podczas zatrzymania

  4. #164
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    12
    A co ten "Ktoś" miał do gadania?

  5. #165
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    29
    Cytat Zamieszczone przez szakal85 Zobacz posta
    to po co takie bzdury piszesz skoro masz niepotwierdzone informacje? w ten sposob wlasnie rozsiewane są plotki. Jaki nalot? Jaka policja?

    Przyczyną jest to że komuś się nie spodobało że w Toruniu jest organizowany poker. Na razie póki sprawa się nie wyjaśni to Liga została zawieszona. Nie wiem na jaki okres czasu. Jak liga ruszy to napewno każdy zainteresowany się o tym dowie. To tyle w temacie. Mam nadzieję że więcej bzdur już nie usłyszę na ten temat.

    pozdro
    Bo innej informacji nie miałem, strona w necie jest niedostępna, ligi nie ma i jak sam piszesz komuś się nie spodobało- czyli coś na rzeczy było.
    Padło pytanie, powiedziałem co usłyszałem z adnotacją, że info niepotwierdzone, więc proszę bez pretensji.

  6. #166
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    1
    mam pytanie:
    Wybiera się ktoś może na mistrzostwa everest do warszawy 29 listopada ????

  7. #167
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    259
    ryski slyszalme ze dostales sie na everest my z trojmiasta tez jedziemy mala ekipa ale chyba dzien wczesniej. a ty jak planujesz sie tam dostac??

  8. #168
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    5
    w każdy czwartek w yarpenie gramy w pokera
    przychodzi ok 30 osób
    chetnych zapraszamy
    Pub Pizzeria yarpen
    ul.łyskowskiego 29\35 Toruń

  9. #169
    Cash czy turniej?

  10. #170
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    5
    turniej
    aczkolwiek osoby ktore odpadają jako pierwsze siadają do cash - te które chcą oczywiście
    zapisy na stronie Yarpen - Aktualności - na dole strony pt "yarpeniaczek"
    można wygrać niezłą kase - mamy sponsora