Strona 8 z 18 PierwszyPierwszy ... 678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 176

Wątek: Toruń

  1. #71
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Toruń
    Posty
    27
    Probowalem sie ostatnio czegos wiecej dowiedziec, ale mi nie wyszlo. Polazilem troche po Podmurnej w tygodniu i znalazlem ten Klub Pilki Stolowej, a raczej domofon z dzwonkiem do niego. Mysle, ze teraz w piatek tam wpadne. Zobacze wtedy jak to wyglada od srodka. Mam nadzieje na mile zaskoczenie.
    Ostatnio edytowane przez Tanik ; 14-12-2007 o 22:28

  2. #72
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Toruń
    Posty
    25
    tak i gdzie ten klub sie miesci na poludnie od szerokiej czy na polnoc ??

  3. #73
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    jak idziesz od empiku w stronę pomnika kopernika to druga w prawo i masz podmurną

    Zobacze wtedy jak to wyglada od srodka. Mam nadzieje na mile zaskoczenie.
    No jak ja bylem tam jakies 8miesiecy temu to bylem lekko zaskoczony

  4. #74
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Toruń
    Posty
    25
    wiem gdzie podmurna ale gdzie ten klub jest...? zaskoczony? tzn melina?
    Ostatnio edytowane przez kiju69 ; 13-12-2007 o 18:57

  5. #75
    czy w ten piątek będzie jakś turniej?

  6. #76
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Toruń
    Posty
    27
    Cytat Zamieszczone przez kiju69 Zobacz posta
    wiem gdzie podmurna ale gdzie ten klub jest...? zaskoczony? tzn melina?
    Jak sie idzie podmurna w kierunku teatralnego, to po lewej stronie za takim smiesznie rozowym budynkiem jest brama z kratami + domofon z przyciskiem TKPS :d Gdzie dalej sie kierowac nie wiem, bo nie mialem czasu zeby zajsc tam.
    Ja sie tylko zastanawiam do kogo sie wogole w srodku zglosic jak juz sie tam dostane? =]

  7. #77
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Toruń
    Posty
    25
    qrde domofony do klubow do czego to dochodzi wlasnie jest dzis ten turniej czy nie bardzo? moze za tydzien bedzie? bo bym sobie z przyjemnoscia pogral:]
    ps. ciekawe jaka tam srednia wieq jest?:P

  8. #78
    niech ktoś powie czy dzisiaj jest ten turniej w końcu bo nie wiem czy wybierać się do miasta czy nie.

  9. #79
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Toruń
    Posty
    27
    Dzis na turnieju zebralo sie 7 osob- skonczyl sie jakos troche po 22. Wszystko by bylo fajnie, gdybym na sam koniec nie przywalil glowa w jedna z belek na poddaszu. (Ach ten niski strop)
    Takze ogolnie fajny i przyjazny klimat, mimo tego, ze klubik jest naprawde malutki.

    Turnieje sa co tydzien w piatek jak tylko zbierze sie rozsadna grupka osob, takze nie pytac, a przychodzic

  10. #80
    Dołączył
    Oct 2007
    Przegląda
    Toruń
    Posty
    25
    o fajnie wiedziec ze sa co tydzien bede nakrecal znajomych aby sie wybrali ze mna mowisz klub maly?... whatever... wazne zeby dobra gra sie toczyla a tak ogolnie to jaka srednia wieq?:>