Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    1. Kiedy mniej więcej nastąpi połączenie?
    2. Mam teraz konto u Was w walucie PLN, co będzie z transakcjami przez Neteller (konto w $) po połączeniu? Czy restrykcje i opłaty, które obowiązują obecnie w Was na Netellera będą utrzymane czy zniesione?

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Świdnik
    Posty
    56
    Dzisiaj z rana juz nie mozna bylo grac w poekra bo zmieniaja wlasnie softa dlatego mam pytanie jak dlugo bedzie trwala ta zmiana ??Kiedy bedzie mozna juz siasc na stolik zeby pograc w nowej sieci ??Ktos sie orientuje mniewiecej ile to moze trwac ??

    Pozdrawiam

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    Cytat Zamieszczone przez raul Zobacz posta
    Dzisiaj z rana juz nie mozna bylo grac w poekra bo zmieniaja wlasnie softa dlatego mam pytanie jak dlugo bedzie trwala ta zmiana ??Kiedy bedzie mozna juz siasc na stolik zeby pograc w nowej sieci ??Ktos sie orientuje mniewiecej ile to moze trwac ??

    Pozdrawiam
    dostaniesz email oraz na głównej stronie będzie komunikat

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    169
    nadal brak połączenia

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Świdnik
    Posty
    56
    Cytat Zamieszczone przez luckylukepoo Zobacz posta
    dostaniesz email oraz na głównej stronie będzie komunikat


    Tyle to wiem :P bo bylem na stronie expekta ale czy ktos sie orientuje ile takie zmiany softow trwaja ??dzien, dwa dni czy moze dluzej o to mi chodzi

    Z gory dzieki za odpowiedz!

    Pozdrawiam

  6. #6
    Oj mam nadzieje że jak najszybciej to zrobią .Jedyny pokerroom w którym w miare poważnie gram

  7. #7
    szybko się chłopaki uwineli z nowym softem Nareszcie jest duży wybór turniejów , ładna graficzka.Very nice expekt
    Ostatnio edytowane przez adrianos999 ; 24-02-2007 o 06:58

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    72
    małe pytanko
    ściągnąłem soft i zainstalowałem, jednak dostałem nicka z automatu typu "gość ileśtam".. jak można zmienić nicka, bo nie mogę nic takiego namierzyć?

    dzięki za info