Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Jakie stoliki?

  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    224
    Chiałbym sie dowiedzieć jakie stoliki preferujecie shorty 5-6 osob czy longi 9-10 i dlaczego oczywiscie taki a nie inny. Zalety i wady jednych i drugich. Mile widziane uzasadnienie

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    320
    był juz taki temat

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    jak juz otrzymasz zalety i wady to chyba chyba bedzie uzasadnienie co nie?? krotko powiem, fullringi gra sie latwiej, mozna grac bardziej tight, na shortach musisz grac bardziej agresywnie, sam doszedlem juz do przyzwoitych stawek i mam przyzwoite wyniki, ale gdybym sie przesiadl na shorty to roznie by to moglo wygladac

  4. #4
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    386
    ja wogóle nie gram 10max więc może nie mam racji, ale:

    na 6max jest więcej akcji, więcej gry pozycyjnej, więcej kradzieży, więcej agresji, większe wahania bankrola, i więcej frajdy
    na 6max o wiele szybciej się uczysz grać w pokera, zrozumiesz znaczenie pozycji agresji itd

    natomiast wiem że niektórzy gracze przeszli z 6max na 10max i mają lepsze wyniki w $$$

  5. #5
    Ja gram tylko 6max i jest mi dobrze

    Frajda z gry wieksza, i nauka lepsza pod katem gry, a nie tylko $$...Lubie grac dwa stoly 6max i czuc, ze kontroluje gre...wtedy takze nie obawiam sie o szczescie, bo i bez niego daje rade wyjsc zawsze na +.

    Ale to kwestia chyba charakteru i podejscia do gry, bo na FR przy 4 stolach probowalem i nie moglem sie odnalesc, za malo akcji, a jak juz byla to nie ogarnialem z kim gram przy stole oczywiscie zdaje sobie sprawe,ze to kwestia wprawy, ale jak narazie 6max RLZ jak dla mnie.

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez ciemako Zobacz posta
    Ja gram tylko 6max i jest mi dobrze

    Frajda z gry wieksza, i nauka lepsza pod katem gry, a nie tylko $$...Lubie grac dwa stoly 6max i czuc, ze kontroluje gre...wtedy takze nie obawiam sie o szczescie, bo i bez niego daje rade wyjsc zawsze na +.

    Ale to kwestia chyba charakteru i podejscia do gry, bo na FR przy 4 stolach probowalem i nie moglem sie odnalesc, za malo akcji, a jak juz byla to nie ogarnialem z kim gram przy stole oczywiscie zdaje sobie sprawe,ze to kwestia wprawy, ale jak narazie 6max RLZ jak dla mnie.
    Podpisuje się pod tym postem mam to samo

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    143
    U mnie im wiecej osob przy stole tym lepiej. Nienawidze heads-upow, a najfajniej mi sie gra przy full table 10 osob

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez autoexec Zobacz posta
    na 6max jest więcej akcji (cut)
    na 6max o wiele szybciej się uczysz grać w pokera, zrozumiesz znaczenie pozycji agresji itd

    natomiast wiem że niektórzy gracze przeszli z 6max na 10max i mają lepsze wyniki w $$$
    przede wszystkim 6max lepiej uczy gry POSTFLOP bo gramy tam więcej rozdań, plus to co wyżej