Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
  1. #41
    Toszkę odnowię ten temat. Na PokerStrategy organizowane są od czasu do czasu treningi taktyki ShortStack. Podczas lekcji trener gra 4 stoły by każdy mógł spokojnie kontrolować o którym stole obecnie mówi. Sugerują oni jednak, że ta strategia jest dobra, gdyż nie wymaga praktycznie żadnego myślenia co pozwala im grać na dużej liczbie stołów. Oni grają 16 stołów naraz na 1$/2$ i spokojnie potrafią z tego wyżyć. Mówimy tu oczywiście o ludziach, którzy dostają pieniądze za naukę innych tej strategii, a więc muszą ją znać bardzo dobrze. Osobiście jestem za BigStack, choć jest to kwestia gustu i charakteru. Jaka jest wasza opinia o tych ludziach? Jeżeli potrafiłbym odnosić takie profity jak Ci trenerzy to nie miałbym wielkich problemów ze zmianą taktyki na ShortStack...

  2. #42
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    no ja ciekaw jestem jakei oni cenne rady przekazuja, ciezko mi sobie wyobrazic inna taktyke na 16 stolach niz all-in/fold

  3. #43
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Kwiesta gustu i opanowania 16 stolow na raz Shortstack, czy pelny buy-in? Graj, tak zebys zarabial. Z moich obserwacji wynika, ze na shorthanded dobrych shortstackow mozna policzyc na palcach jednej reki.

  4. #44
    Jestem pewien, że grając na Full Ring można zarobić tą strategią. Osobiście w moim PokerTracker mam zanotowane +28bb/100rąk na micro stawkach 0.05$/0.10$, a grałem na 2 stołach. Z drugiej strony jeżeli ktoś jest dobry to więcej zarobi grając BigStack.
    Krakers- Chyba nie masz dużego pojęcia o ShortStack... All in przed flopem wygląda mniej więcej tak:
    "Jeśli twój stack jest przynajmniej pięć razy większy niż twoje pierwsze podbicie, wchodzisz all-in z AA - QQ, AKs i AKo.

    Jeśli twój stack jest przynajmniej dwa razy taki duży jak twoje pierwsze podbicie, ale już nie pięć razy większe, wchodzisz all-in z AA- TT, AKs - AQs i AKo.

    Jeśli twój stack jest najwyżej dwa razy większy niż twoje pierwotne podbicie, wchodzisz all-in z każdą kartą, którą wcześniej podbiłeś.(to oczywiście również jest ustalone) "

    Pozdrowionka

  5. #45
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Ja sie troche znam Choc nie rozumiem Twojego przeslania. Wchodzisz all-in po re-raise kogos, czy co ? Bo tak dziwnie to napisales.