Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    Mam kilka takich małych watpliwosci jak powinno sie zachowywac w takich oto sytuacjach:

    chodzi mi o gre na stolikach cashowych

    1. załuzmy ze jest 5 osob w rozdniu wychodzi river wszyscy check.
    I zaczynamy pokazywanie kart. pierwszy jest SB :
    -musi pokazac
    -czy moze od razu "poddac partie" i zrobic Muck ??

    2. Konczymy rozdanie jest pokazywanie kart, sprawdzam goscia i on mi pokazyje swoja jedna karte i z niej tworzy jakis tam układ,
    wystarcza pokazanie jednej ??
    bo np.zapłacilem tylko po to żeby zobaczyc z czym grał( jakimi kartami wszedl przed flopem) i pokazanie tej jednej karty g.. mi mowi.

    3. zostaje w rozdaniu z jedna jeszcze osoba. i w tym momecie mozemy powiedziec że dobra ch.. nie grajmy dalej dzielimy pule po polowie.( chodzi mi o cos takiego jak zrobił Farha i Elezra w HSP s3 o5 ) i czy w takiej sytuacji reszta stołu ma cos do powiedznia czy decyduja tylko dwie osoby bedace w rozdaniu??
    I tak samo jesli dwie osoby powidza ze chca wylozyc np.2 FLOPy to czy stol moze sie sprzeciwic czy tojest ich decyzja bo tylko oni zostali w rozdaniu.

    4. jest rozdanie wbijam sie na stoł .
    wolne miejsce jest pomiedzy SB a BB . rozdanie sie konczy i SB odchodzi od stołu i co teraz od razu zaczynam grac ?? czy czekam jeszcze jedna kolejke.
    poniewaz jesli normalnie by przeskoczyl blind to gosc po mojej lewej by placil 2xBB a jesli przeskoczy blind tak zeby gosc z lewej nie byl pokrzywdzony to ja powinienem byc dealerem ale za to gosc z prawej prez cale okrazenie nie bedzie dealerem( pozycja )


    mialem jeszcze ze dwa takie detale ale wyleciały mi z głowy , jak sobie przypomne to wrzuce tu pózniej.
    Ostatnio edytowane przez jradzioo ; 14-02-2007 o 15:49

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    Wg mnie

    1.Moze

    2.Tu zdecydowanie powinien pokazac druga

    EDIT
    3. Nie wiem tego na 100% ale na logike wydaje mi sie ze pozostali nie maja nic do gadania, zalozmy zostaje z gosciem i chce sie podzielic, stol sie sprzeciwia a my umawiamy sie ze czekamy do konca i ewentualny wygrany oddaje polowe drugiemu.
    Ostatnio edytowane przez radek0444 ; 14-02-2007 o 15:50

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    No zalezy mi zeby kika osob sie wypowiedzialo na ten temat.
    ja znam ( tak mi sie wydaje ) odpowiedz na te pytania
    ale musze pokazac to kilku osobom ktore mi nie wierza

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    1 może
    2 zależy od was ale jak mu powiesz że chcesz zobaczyć drugą to musi ci pokazać
    3 tylko decyzja osób pozostałych w grze wasza kasa wasza decyzja
    4 IMHO wchodzisz do gry kiedy dilerem bedzie ten co był na BB kiedy dołączyłeś do stołu a ty płacisz 1BB i grasz

  5. #5
    AD4 nie dostajesz kart tylko czekasz az bedziesz za buttonem wtedy mozesz dac big blind albo czekasz

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    4. rowniez uwazam ze trzeba poczekac, na necie nawet w turniejach jak przezuci Cie na stolik na pozycje SB to nie dostajesz kart

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    143
    Cytat Zamieszczone przez jradzioo Zobacz posta

    3. zostaje w rozdaniu z jedna jeszcze osoba. i w tym momecie mozemy powiedziec że dobra ch.. nie grajmy dalej dzielimy pule po polowie.( chodzi mi o cos takiego jak zrobił Farha i Elezra w HSP s3 o5 ) i czy w takiej sytuacji reszta stołu ma cos do powiedznia czy decyduja tylko dwie osoby bedace w rozdaniu??
    I tak samo jesli dwie osoby powidza ze chca wylozyc np.2 FLOPy to czy stol moze sie sprzeciwic czy tojest ich decyzja bo tylko oni zostali w rozdaniu.
    Widzialem to rozdanie na HSP i nie moglem zczaic o co chodzi. Czy ktos mi wyjasni dlaczego byly 2 turny i 2 rivery i dlaczego sie dzielili?

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Bo tak się umówili że będzie double był remis 1:1 i split pot.

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Lee tak mu wytlumaczyles ze watpie czy zrozumial

    Poprostu umowili sie tez tak bedzie a podzial byl dlatego ze na jednym stole wygral jeden gracz a na drugim drugi

    Gdyby jeden gracz byl lepszy na obu to o wzialby cala pule

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Masz racje sebkrol śpieszyłem się troszkę.



    Btw ja miałem dzwięk jak oglądałem HSP.