Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Moge na cos odpowiedziec

    2)PT+PAH chodzi bez problemu
    3)10
    4)Z supportem nie mialem jeszcze do czynienia, ale czytalem o nim na 2+2 - pozytywne opinie
    Ostatnio edytowane przez Kakashi ; 12-02-2007 o 19:09

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    184
    bonusa dopisuja po kilku godzinach (ja dostalem po 2) wyplata na netka 5 godzin
    jedyny problem to prowizje przy wplatach i wyplatach (jedn awyplata na 4 tygodnie za free)
    a i jeszcze nie akceptuja naszych kart Visa

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    luk1975, czyli jak wyplacasz raz na miesiac to nie placisz 1.5% fee NETellera, tak?

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    184
    tak............

  5. #15
    A czy można tam wbić się od jakiegoś PARTNERA, żeby przy okazji przyciąć zestaw chipsów czy innego ipoda? Chyba za dobrze by było Przesadziłem?

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Rzeszow
    Posty
    132
    jest na tym roomie rakeback? i wie ktos moze jak z poziomem na stolach limit stawki 2-4 3-6

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    184
    podobno jest po przekroczeniu 200$ rake dostajesz 30% poczatkiem natepnego miesiaca

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    poczytalem i wszystko spoko, wyrobie sobie powiedzmy te 20K$ w 2 i pol miesiaca z rake backiem, no ale tam wyraznie jest napisane, ze to nie bedzie kasa!!!! oto co jest napisane w reg:

    3. The bonus will be paid in a gift certificate to the store of your choice. If we can't provide a gift certificate to the store of you're choice we will credit your account with the bonus amount instead.

    do tego pare punktow dalej jest wzmianka, ze jezeli ktos gra mega tight to nie dostanie kasy, ciekawe na jakiej zasadzie uznaja ze ktos jest zbyt sztywny...

    chyba wiec jednak poczekam, az ktokolwiek cos tam ugra i wtedy pomysle, bo zbyt ladnie to wyglada zeby bylo prawdziwe - 300% rake back wychodzi niemalze...

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    If we can't provide a gift certificate to the store of you're choice we will credit your account with the bonus amount instead.
    No wlasnie ten fragment najbardziej mnie zastanawia, bo wyglada to tak jakby ta kwota byla przerabiana na bonus, wiec musialbys jakoby dwa razy go zrobic.
    Sprobuje napisac do supportu i zobacze co odpowiedza.

    Odpowiedz:
    If we can't provide a gift certificate to the store of you're choice
    we will credit your betting account with the bonus amount instead. You
    can then use the bonus the way you want to and dont need to redeem
    them.

    Good luck at our tables!
    Ostatnio edytowane przez Kakashi ; 15-02-2007 o 14:52

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    mimo wszystko za duzo niejasnosci jak dla mnie, nie sadzisz?