Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 108
  1. No niestety nie:/

  2. #92
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Naliczacie jakies punkty gracza, jak to u innych 1 za 0.25 rake, czy w ogole tego nie ma? Jesli naliczacie to gdzie moge sprawdzic ile mam?

  3. Naliczane są punkty PPG i wygląda to tak, że otrzymujesz 4PPG za 1 EUR rake.

    Punkty do wykorzystania są w sklepiku, a o ich ilości jesteś informowany na początku miesiąca w mailingu.

  4. #94
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    A sklepik jeszcze istnieje? Bo nie widze nic na stronie galaxy.

    Edit: A sorry, juz widze, po prostu nie widac sklepu na angielskojezycznej stronie, na polskojezycznej sklep jest.
    Ostatnio edytowane przez Igas ; 04-07-2009 o 16:00

  5. No, dokladnie, na anglojęzycznej stronie nie ma tej oferty.

  6. #96
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    raciborz
    Posty
    70
    Jaki jest aktualnie czas na wyrobienie bonusu?

  7. Będziesz mial rok czasu na wyrobienie bonusu od 1 depozytu. Po tym czasie reszta której nie wyrobiłeś - zniknie.

    Pozdrawiam,

  8. #98
    Przestroga ?!

    Jeśli wpłacicie 19,92 euro to okaże się że zabraknie wam 8 centów do uzyskania bonusu do wyrobienia.

  9. No jest to prawda, ale na stronie pisze o 20EUR. Koszulke dostaniesz, bo nie widze najmniejszego problemu, ale z bonusem chodzi o to, że jest on aktywowany automatycznie i tak to już jest. Ręcznie nie mogę tego zrobić niestety..

  10. #100
    Nie mam do Pana pretensji, pisze jak jest, to 1 poker room który spotkałem który w taki sposób przyznaje bonus.Luz wypłaciłem i wpłacę z powrotem, parę dni mnie nie zbawi.

    Koszulka + karty + ręcznik right ?