Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 108
  1. Witam Serdecznie,

    Z góry przepraszam, że część rzeczy się powtórzy, ale dla jasności przedstawiam naszą ofertę:


    100% DEPOSIT BONUS DO 500EUR

    Każdy gracz, który zarejestruje się w poker roomie i dokona swojego pierwszego depozytu otrzymuje bonus w wysokości w/w wpłaty. Premia pojawi się w okienku 'premia w toku'. Doliczanie bonusu będzie następowało automatycznie podczas gry na pieniądze lub przy turniejach z wpisowym. Za każde zapłacone 5EUR prowizji otrzymywać będziemy 1EUR. Odpisze się on wtedy z 'premii w toku' do naszego salda w poker roomie.

    W związku z wieloma pytaniami, zaznaczam, że gdy dokonamy depozytu, nasza premia pojawi się nie od razu, a po dość krótki czasie od tego momentu, kiedy to depozyt zostanie zweryfikowany i sprawdzony czy podlega takiej promocji. Myśle jednak, że w praktyce będzie to od kilkudziestu minut to kilku godzin.


    RAKEBACK 30%


    Nowi gracze, otrzymywać będą zwrot prowizji 30%. Zasilanie konta następuje pomiędzy 1 a 5 dniem każdego miesiąca za miesiąc poprzedni.

    Każdy gracz kwalifikuje się automatycznie do w/w promocji. Wystarczy, że przejdzie na naszą stronę internetową, ściągnie oprogramowanie, zarejestruje się i zacznie grać. Od tego momentu co miesiąc otrzymywać będzie zwrot prowizji (przy wygenerowaniu min. 99EUR RC)





    KOSZULKA GRATIS DLA NOWYCH GRACZY


    Nowi gracze otrzymają od PokerGalaxy koszulkę (taką jak na stronie głównej) gdy dokonają pierwszego depozytu, min. 20EUR.

    W celu otrzymania gadżetu, proszę uprzejmie o przesłanie na mój adres e-mail wiadomości z danymi takimi jak: Imie, Nazwisko, adres na który ma zostać dostarczona oraz rozmiar.




    PokerGalaxy zastrzega sobie prawo nie wysłania koszulki w przypadku, gdy gracz wpłaci i wypłaci środki tylko w celu otrzymania gadżetu.

    Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi do 21 dni.


    SKLEP POKERGALAXY


    Naszym stałym graczom proponujemy możliwość otrzymywania upominków od PokerGalaxy. Na początku każdego miesiąca otrzymasz pocztą e-mail wiadomość informującą o ilości punktów zebranych na Twoim koncie, które możesz wymienić na gadżety. Punkty PokerGalaxy (PPG) naliczane są wprost proporcjonalnie do pobranej przez sieć prowizji, tj. za każde euro naliczone jako rake gracz otrzymuje 4pkt PPG.

    Aby przejść do sklepu kliknij w baner:




    DARMOWY E-BOOK


    Na naszej stronie do pobrania darmowy ebook z podstawami zasad gry w pokera oraz kilkoma przydatnymi informacjami.



    PROMOCJE ŁĄCZĄ SIĘ ZE SOBĄ, CO OZNACZA, ŻE MOŻNA SKORZYSTAĆ ZE WSZYSTKICH NARAZ



    Pozdrawiam,
    Lukasz
    PokerGalaxy
    polska@pokergalaxy.pl
    http://forum.pokerzysta.pl/pokergala...pokergalaxy.pl
    Ostatnio edytowane przez PokerGalaxy ; 04-03-2009 o 14:47

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    i co z moja koszulka??
    karty tez mialem obiecane.

  3. Czesc,

    Karty ? To napewno nie ja obiecywałem, bo nie mamy jeszcze kart, ale jak będą to jak najbardziej.

    Przesłałeś maila z rozmiarem ?

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    nie pomylil sie czasem z oferta celeba?

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    to z priv od ciebie
    "Witam

    Oczywiście koszulka jak najbardziej. Niestety kart jeszcze nie posiadamy, natomiast pracuje nad zamówieniem, także moge Ci obiecać, że jak tylko będziemy mięli takowe otrzymasz.
    "

    maila juz wyslalem zdanymi. i cisza

  6. No to nie obiecałem, że już je dostaniesz, tylko dostaniesz kiedy będą. Wniosek nasuwa się logiczny - kart jeszcze nie mamy

    Co do maila z rozmiarem, to prześlij jeszcze raz, bo może go nie otrzymałem. Może to być również wiadomość na priva. Sprawdze czy została wysłana.

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    8
    No to i ja wpłaciłem dzisiaj przelewem pieniążki.

  8. #8
    Witam,

    Czy 100% bonus jest ograniczony czasowo??

    Pozdro

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez BzyQ Zobacz posta
    Witam,

    Czy 100% bonus jest ograniczony czasowo??

    Pozdro
    Nie jest ograniczony ale za to do momentu jego całkowitego wyrobienia masz zablokowana mozliwosc wyplaty depozytu.

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    8
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    Nie jest ograniczony ale za to do momentu jego całkowitego wyrobienia masz zablokowana mozliwosc wyplaty depozytu.
    Nie. Mi powiedzieli, że mogę w każdej chwili wypłacić nie wyrabiając wcześniej bonusu od depozytu.