Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 108
  1. Wszystko naliczane jest od razu. To znaczy, otrzymujesz jednocześnie bonus za depozyt i jednocześnie nalicza Ci się rakeback, który otrzymasz pod koniec miesiąca, a dokładnie na początku miesiąca następnego za poprzedni.

    Pozdrawiam,

  2. #22
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Strzelno
    Posty
    35
    Witam

    Dzis dokonalem pierwszego depozytu,przyznano mi bonus 100%lecz patrzac w zakladke "wsparcie" nic nie jest napisane o rakebacku, tak jakby nie zostal przyznany.Oczywiscie moja rejestracja na Pokergalaxy zostala wykonana poprzez banerek z tego forum.

    Pozdrawiam

  3. Tej informacje nie da się sprawdzić w oprogramowaniu. Prześlij mi proszę na maila PIN i sprawdzę czy jesteś w kampanii rakeback.


    Pozdrawiam,

  4. #24
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Strzelno
    Posty
    35
    Pokergalaxy daj mi znac czy dostales mojego maila z numerem PIN.Jesli tak to co tam z moim rakebackiem ?

  5. #25
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    10
    Zarejestrowalem sie jakis czas temu ,mam zamiar zrobic pierwszy depozyt,ale interesuje mnie rakeback,czy jest przyznany w chwili depozytu i wtedy po miesiacu gry dodany czy musze pisac gdzies maila zeby go otrzymac.

  6. Nie, jedyne co należy zrobić, to podczas rejestracji należy skorzystać ze złotego banera. Reszta jest automatyczna.

  7. #27
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    10
    Nie pamietam jak sie rejestrowalem,wchodzilem przez stronke ktora jest na forum,nie wiem czy przez zolty baner,dzisiaj dokonam depozytu badz jutro z rana czekam na kase na netelera,zmieniam room na galaxy ze wzgledu na rake dlatego sprawdz jak mozesz czy obejmuje mnie ta promocja moj nick to _Pucek,jesli cos jeszcze ,napisz.

  8. Potrzebuje PIN, lub adres email. Najepiej prześlij mi na email.
    Pozdrawiam,

  9. #29
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Wczoraj zalozylem konto przez www.pokergalaxy.com a teraz czytam ze do rake back trzeba sie logowac z bannera na pokerzyscie ? Mam nadzieje, ze zle cos zrozumialem, albo to zart/pomylka...

    W kazdym razie PokerGalaxy wyslalem Ci PM'a i w nim jest moj PIN i prosze o info jak jest z tym rake backiem ... Mam nadzieje, ze go mam...

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Macia nie logowac, tylko zarejestrowac sie z linka z bannera.
    Potem wchodzisz normalnie ;p