Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Sprzedam

  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Starogard Gdański
    Posty
    8
    Sprzedam 150$ na bodogu za 120$na moneybookers

  2. #2
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Z ciekawosci spytam, czemu nie mozesz wyplacic tej kasy na MB ???

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Nie aktywował kanału MB>Bodog, a nie ma kasy na koncie żeby to zrobić

    Stawiam 1$, że tak jest ;p

  4. #4
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Stawiam 2$ ze to konto bonusowe z ktorego po prostu wyplacic sie nei da bo przy probie to konto zostanie zablokowane ...

    Nie wiem kto by tracil 60 zl na takiej wymianie gdzie wystarczy napisac "wymienie 20$ MB>Inteligo" i po 5 minutach pewno by mial...

    Oczywiscie, nie chce oskarzac czy cos, ale ostatnio support Bodogu nie chcial wyplacic mi kasy ucinajac bonus z pokerlisting.com (100 upfront) wraz z polowa wygranych !!! A to juz bylo wiecej niz te 100... Powod ? Polacy robia lewe konta i dopiero po klotni z supportem i wcale nie uprzejmej prosbe przesledzenia gry na moim koncie support stwierdzil ze nie maja o co przyczepic i nawet nie chcieli dokumentow ...

    No ale fakt jest faktem

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Macia masz racje
    Stawiam 3$, że będzie się tłumaczył podając moją tezę, jeżeli jeszcze sie pojawi na forum

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Starogard Gdański
    Posty
    8
    Teza Arkadiu prawidłowa.Nie chce nikogo oszukać.Wpłacałem kartą i nie moge wypłacić tą drogą.Kontaktowałem sie z supportem i odpisali ze musze dokonac minimalnego depozytu inna droga zeby wypłacic np.MB(tam mam konto niestety aktualnie puste).Rozumiem ze dziwnie to wyglada ale naprawde nie mam zlych intencji

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    To wpłać kartą na MB - it's simple.