Strona 30 z 34 PierwszyPierwszy ... 202829303132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 339
  1. #291
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Co oznacza "P*"?

  2. #292
    Pewnie PokerStars

  3. #293
    Pytanko:
    Co oznacza open fold? Open raise to otwarcie przez podbicie, ale jak można otworzyć coś pasując? Chyba że tu chodzi o otwarcie, a gdy ktoś nas przebije spasowanie?
    I co daje znalezione na PS okienko "Fold to any bet"? Jaki to ma sens gdy jest sit out? Czy to np. gra samo, dopoki nie trzeba "callować"?

  4. #294
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Na PS nie możesz zrobić sitouta w trakcie rozdania. Fold to any bet oznacza, że spasujesz do każdego beta w dowolnym momencie rozdania (w przeciwieństwie do check/fold, które działa tylko przy twoim najbliższym ruchu), jeśli nie będzie beta, to chyba zagra check.
    Oepn fold to po prostu spasowanie ręki bez wkładania czegokolwiek do puli

  5. #295
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Oepn fold to po prostu spasowanie ręki bez wkładania czegokolwiek do puli
    A jak jestes na maly blindzie i do ciebie foldy i ty tez zrzucasz to jest to open fold czy nie jest?

  6. #296
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Dodaj do definicji Triasa słowo "dobrowolnego" i będzie git .

  7. #297
    A mnie się wydawało, że open fold oznacza pas z jednoczesnym pokazaniem zrzucanych kart. Wywnioskowałem tak czytając np. relacje z turniejów. Czyli źle to zrozumiałem?

  8. #298
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    IMO "open fold" jest poronionym pojeciem. Na zdrowy rozsadek moze go zagrac tylko UTG. No bo jak UTG zrzuci, to juz byla akcja 'open foldowania' i co...? UTG+1 tez open folduje?

    Wiekszosc graczy uzywa "open fold" jako pas, gdy przed nami nie bylo zadnej akcji.

    @Szczur
    zle, zle, szczepanie ale grtz inwencji =)... open fold jest analogiczne do "open limp" czyli call blindow, gdy przed nami byly pasy i "open raise" [poniekad maslo-maslane w wiekszosci przypadkow] czyli po prostu 2bet, raise.

  9. #299
    to nie inwencja tylko czytanie ze zrozumieniem (albo totalnym niezrozumieniem )

    W drugim przypadku był to bardzo odważny fold, bo na turnie 9 6 4 T Eyal czeka, Stefan betuje za 340.000 i zostaje przebity do 1.000.000! Po dłuższym przemyśleniu sytuacji Mattsson open folduje 6 4 (2 pary!) i znowu wkroczył w rejony all in/fold.

    Stefan Mattsson dosyć szybko podniósł się z powrotem w okolice 3.000.000 po tym jak zdecydował się zagrać 5-bet all in przeciwko Izraelczykowi, który po tym zagraniu wykonał open fold A T!

    Powyżej 2 cytaty z relacji Łysego z FT EPT Praga na pokertexas.pl
    Biorąc pod uwagę znikomy sens znaczenia open folda z Waszych definicji, może jednak jest po mojemu?

  10. #300
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Czyli ten kto to pisał nie znał definicji. Open Fold - Poker Dictionary Definition