Strona 5 z 34 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 339
  1. #41
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    Cytat Zamieszczone przez Kirek
    Ja troszkę nie w temacie ale wyłapałem sformułowanie które bardzo mnie rozbawiło :P :P :P
    Cytat Zamieszczone przez triox
    Ci pokerzyści to jakaś banda gówniarzy. Pewnie zaraz się zaczną wymieniać jakimś magic the gathering
    Oj dużo gówniarzy mamy na tym forum :twisted:
    To był żart, sam kiedyś amatorsko grałem w MTG (a talię miałem niezwyciężoną ) :lol:

  2. #42
    Dołączył
    Oct 2003
    Przegląda
    Somewhere, USA
    Posty
    63
    Cytat Zamieszczone przez triox
    Z tego co widzę ludzie mają początkowo problemy z rozróżnieniem właśnie tych dwóch określeń: call - w znaczeniu wejść, sprawdzić i check, które każdy odczytuje jako sprawdzić ale oznaczające czekanie... Ufff...
    Sam pamiętam, jak oglądałem WSOP i za nic nie mogłem zrozumieć, jak oni mogą sprawdzać zakład, którego nie było... :? :wink:
    Jedyny klopot polega na tym, ze w j. angielskim slowo check oznacza doslownie "sprawdzac". W ten sposob pokerzysci na calym swiecie beda "sprawdzac" przed postawieniem stawki, z wyjatkiem polskich pokerzystow, ktorzy beda robic odwrotnie i "sprawdzac" po postawionej stawce... :roll:

  3. #43
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    No ale z tego co widze na turniejach, wiekszosc uzywa czekam jako check, jakos tak sie zlozylo ze wymawia sie podobnie i pasuje chyba lepiej niz sprawdzam, bo u nas sprawdzam to ang. call

  4. #44
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Wonstage
    Posty
    118
    jakias ta wasza terminologia do bani, powinno byc:

    check-pukpukam
    call-hereiam
    fold-zmiekłem
    raise-kozacze
    reraise-schizuje
    all in-desperat

    fajnie nie?

  5. #45
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    To moze ktos mi pomoze, co to jest wrap draw, bo zaczalem grac wiecej omahy i to jest czesto spotykany termin

  6. #46
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    121
    Wrap draw to taki gdy wiele kart daje ci strita np: masz 89QK a na stole jest TJx.

  7. #47
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ok, tak myslalem ale chcialem sie upewnic

  8. #48
    Dołączył
    Oct 2003
    Przegląda
    Somewhere, USA
    Posty
    63
    Cytat Zamieszczone przez Doli
    To moze ktos mi pomoze, co to jest wrap draw, bo zaczalem grac wiecej omahy i to jest czesto spotykany termin
    Z ksiazki Phila Hellmutha, Jr "Play Poker Like the Pros":
    WRAP - W Omaha sa to 4 poczatkowe karty po kolei, np. 10-J-Q-K.
    WRAP STRAIGHT DRAW - STRAIGHT DRAW, w ktorym co najmniej 3 rozne karty moga zrobic strita. Na przyklad, gdy w reku mamy 8-10-J-K i flop jest 7-9-Q, mozesz zrobic strraight z 6, 8, 10, J lub K. Jest to przykladem jednego z najwiekszych mozliwych wrap straight draws.

  9. #49
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Dice nie masz moze tej ksiegi w PDFie, ale niezaszyfrowana wersje?

  10. #50
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    He he, na Dice'a zawsze mozna liczyc Dzieki za dokladne info.