Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 96
  1. #81
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Tak odnotowuje za ile sie wkupiles i z iloma zszedles ze stolow a potem porownuja z zadeklarowana przez Ciebie kwota.

    Goral
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 07-04-2007 o 12:58 Powód: usunięty zbędny cytat

  2. #82
    Dołączył
    Aug 2005
    Posty
    239
    Tak czy inaczej, >teoretycznie< kolega może wejść z większą ilością kasy i nadal wszystko przegrać, powiedzmy on ma 10k, ja mam 1k. Wygrywając z nim, mam udokumentowaną wygraną 9k. (przy czym pomijam szczegóły natury technicznej, jak to zrobić etc. przypuszczam, że takie machinacje w kasynach są zabronione przez nie same (?), w internetowych to się nawet jakoś nazywało, ale zapomniałem ) Oczywiście po wyjściu z jaskini hazardu, te 9k koledze oddaje.

  3. #83
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    386
    Cytat Zamieszczone przez cypiszzz Zobacz posta
    przypuszczam, że takie machinacje w kasynach są zabronione przez nie same (?), w internetowych to się nawet jakoś nazywało, ale zapomniałem )
    Chip dumping

    ps. Prześlij mi proszę swoje gg na PM bo mi gdzieś zginęło:/

  4. #84
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Świdnik
    Posty
    56
    A ja mam takie pytanie...Jak dotad nie gralem z zadnym bankrollem, poprostu czasem sobie cos wplacilem a czasem cos wiecej wygralem we Freerollu i gralem tym w pokera na przeroznych stawkach do 0.02/0.04$ do 2/4$, czasem sie udawalo zrobic duzo i wyplacic a czasem szybko sie przewalilo...A teraz chcialbym zrobic sobie banrkoll powiedzmy ze zacznynam od 30 buyinow na 0.10/0.20$ czyli mam te 600$. I pytanie mam takie kiedy moge probowac przejsc na wyzsze stawki typu 0.25/0.50$ ??Przy jakim bankrollu ??I jak dlugo przy sredniej grze mozna ogolnie podwojic te 600$ na takich stawkach ??Ile trzeba grac dziennie godzin ??Ile stolikow naraz ??(przewaznie gralem tylko jeden stolik 6max. bo nie lubie 10 osobowych ale kilka razy zdarzylo mi sie zebym zagral 2 stoly tylko motala mi sie gra i jak na jednym zlapalem badbeata to szybko sie chcialem odegrac na drugim i przewalilem na obu ;/)...Chyba troche off topic ale jak ktos moze odpowiedzi to bym byl wdzieczny!


    Pozdrawiam

  5. #85
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Cytat Zamieszczone przez raul Zobacz posta
    A ja mam takie pytanie...Jak dotad nie gralem z zadnym bankrollem, poprostu czasem sobie cos wplacilem a czasem cos wiecej wygralem we Freerollu i gralem tym w pokera na przeroznych stawkach do 0.02/0.04$ do 2/4$, czasem sie udawalo zrobic duzo i wyplacic a czasem szybko sie przewalilo...A teraz chcialbym zrobic sobie banrkoll powiedzmy ze zacznynam od 30 buyinow na 0.10/0.20$ czyli mam te 600$. I pytanie mam takie kiedy moge probowac przejsc na wyzsze stawki typu 0.25/0.50$ ??Przy jakim bankrollu ??I jak dlugo przy sredniej grze mozna ogolnie podwojic te 600$ na takich stawkach ??Ile trzeba grac dziennie godzin ??Ile stolikow naraz ??(przewaznie gralem tylko jeden stolik 6max. bo nie lubie 10 osobowych ale kilka razy zdarzylo mi sie zebym zagral 2 stoly tylko motala mi sie gra i jak na jednym zlapalem badbeata to szybko sie chcialem odegrac na drugim i przewalilem na obu ;/)...Chyba troche off topic ale jak ktos moze odpowiedzi to bym byl wdzieczny!
    Pozdrawiam
    .................
    ..
    .................
    don't tap the aquarium

  6. #86
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Świdnik
    Posty
    56
    W czym masz problem ??Rybka moze i jestem bo dlugo nie gram w pokera i dlatego grzecznie zapytalem a ty odrazu musisz sie nabijac z tego...Jak napisalem cos smiesznego to mnie popraw i jak bys mogl to odpowiedz na moje pytania...Albo ktos kto potrafi

  7. #87
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    spoko, to taki mój wielkanocny humor

    pozdr
    warsaw

  8. #88
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    raul,nielatwo odpowiediec ci na twoje pytania
    wszystko zalezy od twoich umiejetnosci
    ale zeby na luzie grac 50nl ,tym bardziej 6x,powinienes miec min. 2000$.
    jezeli grasz jedynie jeden stolik ,powiedzmy 100h w miesiacu> to 10 bi bardzo dobrym wynikiem ,moim zdaniem jestem...

  9. #89
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    ale zeby na luzie grac 50nl ,tym bardziej 6x,powinienes miec min. 2000$.
    Grajac jeden stolik, to juz troche przesada. Musialby miec extremalny downswing, zeby wszystko stracic.
    Moim zdaniem, startuj tak od 900$ i zobacz jak Ci pojdzie. Jeslic chcesz grac kilka stolow na raz, to min 1400-1500
    Co do wynikow. Tego akurat nie przewidzisz, ale te 10 buy in, to calkiem niezly wynik.

  10. #90
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez vitek Zobacz posta
    Grajac jeden stolik, to juz troche przesada. Musialby miec extremalny downswing, zeby wszystko stracic.
    Moim zdaniem, startuj tak od 900$ i zobacz jak Ci pojdzie. Jeslic chcesz grac kilka stolow na raz, to min 1400-1500
    Co do wynikow. Tego akurat nie przewidzisz, ale te 10 buy in, to calkiem niezly wynik.
    1400-1500 na 50nl? 1k styknie, toż to 20bi, jak mu nie będzie szło to wcześniej to zauważy i zareaguje, po co taka nadwyżka? 1k i 2 stoły (lub 3) i niech zobaczy czy sobie daje radę na nl50, no i niech zapuszcza hh do działu dla początkujących (pusto tam jak cholera, nikt nic nie puszcza, choć co chwila jakiś się odzywa że źle mu idzie, a pomocy nie chce, dziwne nie?)