Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 96
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    386
    Cytat Zamieszczone przez krakers Zobacz posta
    mac o co Ci chodzi??dopiero jak wygralem 1k we free poszedlem na nl50, tylko mi zaraz nie pisz, ze mam 2 nominacje
    Chodzi mi o to, że grając freerole trudno nauczyć się grać, a już na pewno nauczyć się tak grac żeby byc wygrywającym graczem na ringach. Nie mówiąc juz o tym ile czasu trzeba statystycznie poświęcić żeby coś ugrać we freerolach. Lepiej wpłacić jakąś niewielką kwotę i zacząć grać od najniższych stawek powoli zdobywając doświadczenie i budując bankroll.
    Pozdro

    ps. widocznie do ciebie akurat się szczęście uśmiechnęło i ugrałeś dużą sumę we freerolu, ale szanse na to są jak na wygraną w totka

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    143
    Tymabrdziej ze wpisowe do freerolli gdzie mozna wygrac 1k zwykle kosztuja troche FPP. Jak ktos nie ma kasy to nie ma FPP.

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    danny glupoty gadasz satelitki do duzych turnieji powinny byc jedna z ostatnich rzeczy pod w zgledem piorytetow gdy w pokera jezeli grasz np 1-2 lata to dostanie sie na wsop z satelit do 10$jest cholernie trudne i potrzeba ogromnego szczescia takiego jakie jest potrzebne do wygrania 1000 osobowego turnieju

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    mac o co Ci chodzi??dopiero jak wygralem 1k we free poszedlem na nl50, tylko mi zaraz nie pisz, ze mam 2 nominacje
    Ile czasu zajelo Ci dojscie do 1k, czy to moze byl jeden wiekszy freeroll?

    W sumie, to fajnie byloby wygrac jeden wiekszy turniej i zrobic sobie wakacje do konca zycia

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    143
    Ale jak ty sobie inaczej wyobrazasz zyc z pokera nie majac 20k$ zeby sobie wplacic na jakis poker room? Najpierw grasz duuzo, wygrywasz kilka tysiecy $, potem grasz w satelitkach, i dopiero jak wygrasz kilkadziesiat lub kilkaset tysiecy w duzym turnieju przechodzisz na zawodowstwo (pro). Ani razu nie powiedzialem, ze przygode z pokerem zaczynamy od satelitek.

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Chyba trzeba będzie zrobić "LOTY 07 edycja styczniowa"

    Tyle tych nominacji, że pod koniec roku Kapol sie nie wygrzebie

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    hmm mi sie wydaje, ze autor topicu zadal raczej jasne pytanie: "czy da sie wyzyc z pokera ?", a nie "jak wyzyc z pokera". ja z pokera nie zyje, wiec nie jestem w stanie odpowiedziec, chociaz w opinii wielu graczy, ciezko jest np. utrzymywac rodzine z samego pokera, poker jako dodatek - jak najbardziej, jako jedyne zrodlo zarobku - juz niekoniecznie. mysle, ze najlepiej jakby sie tutaj odezwal ktos, kto rzeczywiscie zyje tylko z pokera

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    143
    Sa tacy na forum? watpie.

  9. #19
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    ej nie słuchajcie nikogo o ksywkach: danny krakers znachor mac-10 sebkrol18 vitek arkadiuzz, a przede wszystkim nie słuchajcie SANTA CRUZA...

    ...a co do wątku, w pokera można się nauczyć grać (ale można i nie mieć do tego smykałki), trzeba sprawdzić czy ma się dodatnie ptbb/100 w długim okresie czasu, jeśli tak to można myśleć o grze, na całkowite utrzymywanie się z pokera dasz radę odpowiedzieć sobie już sam, ale później

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    Cytat Zamieszczone przez Melipone Zobacz posta
    ej nie słuchajcie nikogo o ksywkach: danny krakers znachor mac-10 sebkrol18 vitek arkadiuzz, a przede wszystkim nie słuchajcie SANTA CRUZA...
    hehe no Santa Cruza to bym jednak radzil chociaz przeczytac, zeby wiedziec co napisac w tym topicu :P