Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    No ja po ostatnich bardzo niemiłych doświaczeniach z swoją lokalną siecią osiedlową, postanowiłem się przeprowadzić i zbieram cały intel jaki się da.

    W tym momencie rozważam dwie opcje, 'neostradę 512' i 'chello clasic' i jestem ciekawy czy ktoś tu ma jedną z tych opcji i czy sobie chwali/narzeka ?

    Ja u siebie np w weekendy na PS praktycznie nie mogę grać.

    Thx

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    ja od czwartku rana takze ni emoge zalogowac sie na ps ani na zadnej innej stronce pokerowej i max mnie to wqrwia... monituje gdzie sie da a panowie z moje comnetu odpowiadaja? usuniemy problem w ciagu najblizszych dni... ciekawe ile to bedzie trwalo... dam im czas do srody a potem po prostu przestane placic i zastanowie sie nad opcjami podobnie jak blacha alternatywnymi dla sieci osiedlowej

  3. #3
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    26
    mam neostradę 512 od roku i nie mam (jak na razie) żadnych problemów z graniem

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Wawka
    Posty
    94
    chello classic jest super... zasuwa jak mały samochodzik. Do tego zero problemów technicznych - w każdym razie do tej pory...
    2 Mbps/384 kbps - z taką szybkością to chodzi,
    Więcej już naprawdę nie jest potrzebne
    Ciao

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Lepsza wydaje sie chello clasic bo w przeciwieństwie do neostrady nie ma ograniczeń miesięcznych transferowych, więc jeśli dużo sciagasz filmow gier itp lepiej wez chello - poza tym neostrada lubi sie zepsuć a wtedy na serwis czekac mozesz nawet kilka dni... Ja rowniez mam czesto w weekendy problemy z graniem i czekam az na moim osiedlu bedzie do stepna chello

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Posiadam chello classic od 2 lat i też sobie chwalę (no może poza ceną :|).
    Do tej pory miałem 2 problemy z modemem. Za pierwszym razem wystarczyło odłączyć go od prądu na chwilę i ponownie uruchomić za drugim razem musiałem przy pomocy ich serwisu telefonicznego dokonać ponownej rejestracji. Oba problemy dotyczyły samego modemu a nie jakości połączenia. To jest bez jakichkolwiek zastrzeżeń.

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    super, thx

    sobię strzelę to chello chassic. 8)

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Mam chello light i wczorajszego fula tez na nim trafilem...

    Do pokera wystarcza w zupelnosci.

    Goral

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    hmmm no jesli u mnie sprawa sie nie wyjasni w ciagu powiedzmy tygodnia tez zastanowie sie nad opcja chello bo od jakiego sczasu do tp mam uraz

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    w Krakowie miałem chello i było super, wróciłem do wawy, na moim osiedlu nie było chello, tylko aster, więc wziąłem aster i jest tak samo super. Choć jednak od sierpnia sieć aster zepsuła się raz, na jakieś 10 sekund Straciłem jedno rozdanie w turnieju A mogło być przecież A A :P

    Pozdr
    Warsaw