Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44
  1. #21
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    A czy e-karta działa tak samo jak kredytowa??

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    378
    neteller VERRY OK
    polecam wziąc tę kartę na wycieczkę - w tunezji np. wypłacało nam dinarki że aż miło było patrzec jak nam sciana wypluwa kase na alkohol )

    Ja tam złego słowa nie napiszę na Netellera i dziwię się alchemikowi który wali mięsem w solidny bank - a 2 posty dalej pisze ze wszystko już ok.
    Jak blokują konta - TO DOBRZE, są zwyczajnie uczuleni na BEZPIECZEŃSTWO naszych środków na rachunku..
    Jedyna uwaga do netellera to JEST DROGI - a mnie złości najbardziej że jak dam za dużą kwotę w bankomacie to zżera mi kase za operacje NAET JAK ANI CENTA nie wypłacę..
    Ale i tak szzcunek dla Netellera

    Ps. Nie jestem pracownikiem tej firmy ani nikt z moich znajomych
    Ps.2 Ja dzwoniłem do nich z komórki KILKA razy i dodzwaniałem się zawsze (mam ERE na abonament) - połączenie jest DARMOWE z nimi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. #23
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    150
    Cytat Zamieszczone przez daniz Zobacz posta
    Ps.2 Ja dzwoniłem do nich z komórki KILKA razy i dodzwaniałem się zawsze (mam ERE na abonament) - połączenie jest DARMOWE z nimi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Witam
    ja tez dzwoniłem i oni do mnie i nie było żadnych problemów. Ale co do tego czy te połączenia są darmowe to mam inne zdanie
    darmowe sa ale chyba tylko ze stacjonarnych. ja mam ere i za rozmowe musiałem zapłacić

    pozdrawiam

  4. #24
    To już teraz w ogóle ciężko będzie się dodzwonić - ;( Coraz mniej rąk do odbierania telefonów:

    Neteller Zwalnia 250 Pracowników

    http://www.pl.pokernews.com/newsy/20...nik%C3%B3w.htm

    pozdr

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    jakbys jeszce przeczytal artykul to byc wiedzial ze to chodzi i pracownikow obslugujacych uzytkownikow z USA

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    w sumie nie ma sie co dziwic, skoro traca klientow z USA, to po co trzymac pracownikow

  7. #27
    Już zabieram się do lektury

  8. #28
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    100
    Chciałem zarejstrować konto w Netellerze, jednak czekam na mikroprzelewe od nich już ponad 2 tygodnie! Czy to normalne? Czy może, warto się do nich zwrócić i wyjaśnić problem!? Z góry dzięki za pomoc!

  9. #29
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    nadal jak sprawdzacie stan karty neteller to pisze wam usluga obecnie niedostepna??? , bo mialem tam kilkaset cukierkow , wiec co stracilem je czy moge je jakos zjesc???

  10. #30
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    zjesc mozesz, ale nie odwijajac papierka - strzelasz na slepo.