Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    13
    Mamy 11:37. Godzinę temu dokonałem mojego 1 depozytu na Betsson za pośrednictwem przelewy24.pl i teraz nie moge wejść na stronę Betssona i się zalogować. Kiedy na ekranie powitalnym klikam jakikolwiek link, pojawia się cała biała strona i nic... Co się stało?

  2. Mamy 1.19. Wszystko działa ja należy, więc rudno mi cokolwiek powiedzeć.
    Byłoby łatwiej gdybyś podal nick login na betssonie ...
    Rozumiem, ze wcześniej wszystko działało?

    Tak czy inaczej - zakładam, ze to jednak jakaś chwilowa niedyspozycja Twojego łącza/komputera i już jest wszystko ok.

    pzdr
    Milo

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Mamy juz srode,godzine 12.39.Dalej brak jakichkolwiek wiadomosci od Betssona-zarowno o rekompensacie dla nas,jak i o turnieju VIP 10000$-chyba firma nas,delikatnie mowiac,olewa...

  4. Tak jak napisałem wcześnie, dam znać jak bedę znal jakieś szczegóły.
    Na razie wiem tylko, że Ongame poradził sobie z problemami technicznymi i "niedyspozycje systemowe" mamy już za sobą.

    pzdre
    Milo

  5. #5
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    3miasto
    Posty
    174
    hey! wtorek - godzina 12:40 i nie moge wejsc na pokera betsson. czy tylko ja mam ten problem??? wchodzac na glowna strone i moje konto widze tylko kase na bukmacherce a na stan konta w pokerze N/D
    moze mi to ktos wytlumaczyc???
    Z gory dziekuje!!

  6. #6
    jest jakaś aktualizacja wstępnie na stronie podają powstanie serwera pokerowego 15 CET
    a o 16 CET dostępność wszystkich turniejów

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    to samo u mnie pewnie aktualizacja ktora co prawda powinna byc w srody..

  8. #8
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    120
    Na stronie w zakladce poker jest info, ze maja dzisiaj aktualizacje. Cale ongame nie dziala.