Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Refer a friend.

  1. #1
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Witam,

    W panelu "moje konto" pojawiła się nowa zakłądka "Refer a Friend" i z tego co czytam za polecenie jednego kumpla dostajemy 1000 PG? Czy po prostu źle to zrozumiałem.

    Dave

  2. Witam,
    W marcu czaka na graczy jeszcze wiele niespodzianek.
    Szczegóły na stronach betssona
    A wkrótce i na forum

    pzdr

    Milo

  3. #3
    Polecanie jest ok, widze tez ze sa jakies statusy - co te punkty statusowe maja do PG i czy Betsson przewiduje wykorzystywanie PG w jakis inny sposob niz turnieje? Chodzi mi o mozliwosc wymiany pkt na kase (cos jak rakeback) lub zakupow jakis gadzetow itp? Wydaje mi sie ze tak naprawde PG przydaja sie tylko na poczatku kiedy wyrabia sie bonus powitalny - pozniej jakos nie widze sensu istnienia tej istytucji

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez Betsson Polska Zobacz posta
    Witam,
    W marcu czaka na graczy jeszcze wiele niespodzianek.
    Szczegóły na stronach betssona
    A wkrótce i na forum

    pzdr

    Milo
    W takim razie ja proszę o jakieś wypasione okulary bo z której strony bym nie popatrzył to żadnych rewelacji nie widzę na stronie Betssona.

  5. #5
    Kliknij sobie na moje konto i na dole cos tam jest nowego Ale wydaje mi sie ze wszystko fajnie zbierac sobie pkt tylko co z nimi pozniej robic bo jak dla mnie nie ma nic ciekawego

  6. #6
    właśnie jak są liczone te punkty. Bo wszystko jest opisane poza tym że nie ma informacji ile punktów za co się dostaje.

    Ps

    Robiłem wpłaty w piątek przez przelewy 24. Najpierw poszedł przelew na 100 USD i chwile później 120 USD

    100 miałem niedługo później na koncie natomiast 120 nadal nie ma
    Gdzie mam to wyjaśniać ?? W bettsonie czy w mbanku ?? Bo kasa mi zeszła z konta

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    podaj pin i haslo zaraz to wyjasnimy

  8. #8
    pin

    XXXXXXXX

    hasło

    XXXXXXXX

    załatw to najszybciej jak się da

    dzięki