Strona 1 z 32 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 316

Wątek: Poker Tracker

  1. #1
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Wawka
    Posty
    94
    Właśnie bawię się w rozgryzanie PTrackera.
    Muszę przyznać, że jest to superancka baza danych... pościągałem hands, wyniki turniejowe itp.
    Jakie są waszym zdaniem najpraktyczniejsze opcje...
    Szczerze mówiąć jestem jeszcze odrobinę zagubiony i podejrzewam, że wykorzystuję ten programik w 5 %((

    Miłego dnia
    P.

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Wonstage
    Posty
    118
    cyborgi, dla mnie granie przy pomocy jakis posranych programikow to juz nie jest czysty poker, trzeba miec wszystko w glowie

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Mustafa w takim razie czy jezeli ktos prowadzi notatki to tez juz nie jest "czysty" poker? a moze granie online to tez nie jest czysty poker...
    Prosze rozwin to stwierdzenie

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Wonstage
    Posty
    118
    notatki to notatki, zapisujesz "cechy" poszczegolnych graczy, grajac w realu masz te wiadomosci w glowie bo normlanie ze jest ich mniej, w sieci jest ich cala kupa wiec sporzadzanie notatek to cos w stylu zwiekszenie pojemnosci swojej pamieci, a korzystanie z jakis programow, ktore przeliczaja obliczaja wg mnie oczywiscie jest bezsensu, oczywiscie w jakims tam sensie moze pomoc, ale to juz jest ingerencja osob trzecich psia mac, bezsens napisalem ale jednym slowem tak mi sie wydaje

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć Mustafę w turnieju albo stoliku live... Może już na początku kwietnia w Wawie... :lol:

    Pozdr
    warsaw

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Wawka
    Posty
    94
    Mustafino, co ty gadasz, co ty gadasz... bardzo fajny programik... epoka zeszytów w linie juz się skończyła :lol:
    traktuję to jak pamiętnik moich gier i często sobie tam zaglądam i mam kupę radochy, patrząc na to jak sobie kiedyś pograłem...

    PT ma tak wiele opcji, że na pewno z wielu nie korzystam ( być może fajnych) i o to się chciałem dowiedzieć.
    Z drugiej strony naprawdę mi pomogłeś w temacie PT
    Dzinks

  7. #7
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Ja tam muszę się po części zgodzić z Mustafą, wolę własną głowe od wszelkich programów.

    Pozatem, też nie robie żadnych notatek, statystyk itd. co nie znaczy że nie wyciągam wniosków z swojej gry. Aczkolwiek staram się to robić polegając na pamięci i przemyśleniach a nie na czystych danych.

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Wonstage
    Posty
    118
    tez za Toba Warszawianko tesknie :lol: , i na pewno zagramy na turnieju, tylko nie wiem czy juz teraz, bo zbytnio mnie nie stac, ale wkrotce na pewnio, bo jestem glodny twego stylu

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2004
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    310
    Pet, "Auto rate players" jest fajne.

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Wawka
    Posty
    94
    to skumałem.... szkoda tylko, że nie działa na turnieje - ja tam głównie pykam.
    W ogóle lubię wyniki, tabelki, porównania itp. więc strasznie mi się ten programik spodobał))