Strona 26 z 32 PierwszyPierwszy ... 162425262728 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 316

Wątek: Poker Tracker

  1. #251
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Niedawno zacząłem grać sity na full tilt i mam tam pewien problem z poker trackerem. Mianowicie staty o graczach wyswietlaja mi sie w, nazwijmy to, losowym ustawieniu. Rzadko jest tak, ze staty każdego gracza są zaraz pod nim, czasami wszystko jest przesunięte o 2 w lewo, 3 w prawo etc. Pewnie łatwo to naprawić tylko ja nie wiem jak.

    Dzięki z góry za pomoc, pozdr.
    Na PS mialem taki problem i jedynym rozsadnym rozwiązaniem bylo nie zmieniac miejsca na swoje ulubione. Mysle ze siadasz do stołów zawsze na jedno miejsce co skutkuje przesunięciem graczy o jakies pozycje przy stole a czy w PT jest rowniez taka opcja to nie wiem

    pozdrawiam

    P.S. A czy ktos zna odpowiedz na moje zapytanie w poprzednim poscie?

  2. #252
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    W przypadku pokerstars musisz ręcznie importować dodatkowo historię turnieju. W historii rąk nie ma żadnych wzmianek na temat wyników turniejów a soft sam z siebie tego nie wypluwa. W opcjach lobby powinno być żądanie wysłania historii X ostatnich turniejów (max do 200). Przychodzą ci na maila, wrzucasz potrzebne turnieje do pliku tekstowego i importujesz PT.

  3. #253
    Dzieki leszku za pomoc teraz wszystko wyglada tak jak ma wygladac Teraz takie pytanie informacyjne wiem ze sa do PT jakies bety (22;23...itd) nie czy sa dostepne do triala tez i skad je sciagac?

  4. #254
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    ze strony PT3. ale pamietaj, ze wersja beta, to wersja testowa i moze nie dzialac stabilnie, dlatego zaleca sie korzystanie z wersji oficjalnych (chociaz ostatnia beta dziala bez zarzutu )

  5. #255
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez filippo Zobacz posta
    to wersja testowa i moze nie dzialac stabilnie, dlatego zaleca sie korzystanie z wersji oficjalnych
    zrodlo?

    na forum PT3 na pewno zaden z programistow PT nie zaleca korzystania z wersji build kosztem najnowszych beta wersji - wrecz przeciwnie - support poleca instalowanie najnowszej beta wersji za kazdym razem, w celu wyeliminowania bledow.

    pozdr

  6. #256
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    305
    dokladnie - w celu wyeliminowania bledow. jesli zatem nie doswiadczamy zadnych bledow w dzialaniu danego oprogramowania, ani nie musimy korzystac z nowych jego funkcji (ciagle w fazie testowej) to zawsze zaleca sie korzystanie z wersji stabilnej (oficjalnej). takie sa po prostu standardy podczas tworzenia oprogramowania. jako, ze PT3 jest/byl dosc mocno zbugowany, wiekszosc uzytkownikow korzysta z wersji beta.

  7. #257
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    podaj zrodlo kto zaleca w przypadku PT3, bo o tym tu mowa. proponuje nie wprowadzac ludzi w blad.

  8. #258
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    11


    jak wgrac to cale ODCB .. zainstalowalem niby "cos" z tej strony
    SQLite ODBC Driver

    a dokladniej pierwszy pliczek od gory


    I na tym stanąlem ... kto mi powie co dalej z tym?

    Problem odnosi sie do PTv2

  9. #259
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Rzeszow
    Posty
    132
    wlasnie sciagnalem nowa bete PT3 i probuje wgrac rece i pojawia sie taki komunikat

    : Fatal Exception: Unable to login to database (PT3 DB). Reason: server closed the connection unexpectedly This probably means the server terminated abnormally before or while processing the request.

    ktos wie o co chodzi? , probowalem wgrac rece z titana a takze z poker heaven i wyskakuje to samo

  10. #260
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Ostatnio edytowane przez kurak ; 29-12-2008 o 16:46